Wpis z mikrobloga

O, jeszcze lepiej, za miesiąc apka bankowa też przestanie działać na moim telefonie, bo przestarzały android XD #!$%@?... Ale mnie wkurza takie wymuszanie zmiany sprzętu. W pełni sprawny telefon, któremu niczego nie brakuje, trzeba wymienić, bo przestarzały soft xD

Będzie trzeba zerknąć jak sprawa wygląda z ręcznym instalowaniem nowszych andków na starych telefonach... Obym tylko nie skaszanił nic.

Ale będzie #!$%@?... Z tymi wszystkimi 2FA i innym gównem... Reinstalowaniem apek... Jezu.
  • 116
@ZaQ_1: O to to. Będę musiał ogarnąć... Znalazłem mój telefon na liście i tam też już nie jest wspierany, ale do andka 11 ponoć jeszcze można podciągnąć. Tylko się cykam trochę, żeby się nie spierdzieliło nic. Nigdy tego nie robiłem.
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota:

Jakiego fona masz, czy jednak troche wstyd?


Nie wstyd, ale po co ci ta wiedza? Chłopie, ja nie kupuję rzeczy dla szpanu, tylko dla funkcjonalności. Szpanowanie mnie kręciło jak miałem może 15 lat i chciałem się pokazać przed ziomeczkami jaki to jestem fajny modny i na czasie. Nie jest ci ta informacja zupełnie do niczego potrzebna.
Jeśli ma mBank, to Android 7.0 z 2016 roku.


@rafosk: czyli nie taki stary. Velo bank też nową apkę wypuścił, ale na siódemce pójdzie.

Na komputerze masz xp lub 7, czy jednak system który jest wspierany?


@rafosk: ja Win 7 porzuciłem dopiero niecałe 2 lata temu i to też tylko dlatego, że już musiałem nowego kompa kupić.

OP ma sporo racji. To jest trochę przesada, że tak szybko ubija się
@henen:

Informacja jest podstawą


Ale podstawą czego? Ja nie zadałem w poście żadnego pytania, nie oczekuję żadnej odpowiedzi ani żadnej pomocy. Więc do czego konkretnie jest ci potrzebna ta informacja? Chcesz zweryfikować, czy telefon, który opisałem jako "sprawny, któremu niczego nie brakuje", faktycznie jest sprawny i niczego mu nie brakuje? Po co? Pracujesz w urzędzie statystycznym czy o co chodzi?
O, jeszcze lepiej, za miesiąc apka bankowa też przestanie działać na moim telefonie, bo przestarzały android XD #!$%@?... Ale mnie wkurza takie wymuszanie zmiany sprzętu. W pełni sprawny telefon, któremu niczego nie brakuje, trzeba wymienić, bo przestarzały soft xD


@PiersKurczaka: No widzisz, dla Ciebie w pełni sprawny i niczego nie brakuje, a dla programistów apek już nie( ͡° ͜ʖ ͡°)