Wpis z mikrobloga

@PrzeKomentator: faktycznie brzmi to dziwnie i chcialbym aby to byl trol - tak samo jakbym chcial aby dziewuchy dziewuchom to byly takze trole. Tez chcialbym aby pani Sroda i sporo osob z lewicy tez tylko trolowalo. Niestety nie wszystko czego chce okazuje sie prawda :/
@abgaha: to niech wkleja tweety dziewuch, Środy czy tam tych "innych osób z lewicy" i z nimi polemizuje, a nie z oczywistym twitterowym trollem. DD, Środa itp. są jacy są, ale to są rzeczywiste osoby z imieniem i nazwiskiem i z nimi można dyskutować, bo wiadomo że za tymi kontami stoją osoby rzeczywiście reprezentujące swoje poglądy. Natomiast wklejając fejki szkodzisz tylko samemu sobie, bo podkopujesz własną wiarygodność. Skoro jest tyle prawdziwych
Dostrzegacie analogię w logice argumentacji między kontem z obrazka, a pewnymi kontami z wykop.pl, które za taką samą narrację "zbierają" po 1000 plusów?
@Kryspin013: wykopokowym „lewakom” (już pomijając, ze większość osób na tagu #neuropa to raczej centryści/liberałowie) można wiele zarzucić ale intelektem biją przeciętnego wykopowego prawaka (co nie jest zbyt trudne patrząc po wpisach takiego @Aokx czy @dendrofag).
Zreszta najbardziej mnie bawi fakt, ze lewicy można wiele zarzucić i wyśmiać wiele absurdów ale zawsze ogranicza się do do wyśmiewania twittow fejk kont czy atencjuszek pokroju stasko.
Tymczasem jak lewak chce wyśmiać prawicowych guru
@Kryspin013: wykopokowym „lewakom” (już pomijając, ze większość osób na tagu #neuropa to raczej centryści/liberałowie)


@RudyZibi: jest nawet lepiej, sam nie jestem lewakiem, ale jak gadałem z kilkoma neuropkami to się okazywało, że w większości to byli kuce zachwyceni kiedyś korwinem xD Sam takim byłem i sam też przez to kisnę z obecnych k0nfiarzy bo podobnie kiedyś krula usprawiedliwiałem tutaj XD

Zreszta najbardziej mnie bawi fakt, ze lewicy można wiele zarzucić
@Kryspin013: Motyw dobrze znany na wykopie. Dowolny wpis dowolnego randoma z netu, nawet jeśli to oczywiste troll konto albo ewidenty debil, świadczy o poglądach całej lewicy (a wiadomo, że wszystko co nie jest konfederacją to już lewica), ale jednocześnie wpis czołowego polityka Konfederacji nie może świadczyć o poglądach Konfederacji nie mówiąc już o reszcie prawicy...