Wpis z mikrobloga

Lecę samolotem i mam pytanie. Bo zawsze waliłem alko żeby nie mieć stanów lękowych, ale średnio działało i lekarz przepisał mi alprazol na lot (jakiś odpowiednik xanaxu, benzo). Mam normalnie zaświadczenie lekarskie, że biorę ten lek i przetłumaczyłem u tłumacza przysięgłego. Lek spakowałem w oryginalnym opakowaniu i dawce, która akurat mi wystarczy (kilka tabletek).

Czy ja coś dodatkowo mam mówić na security czy po prostu spakować to do podręcznego? Lot wewnątrz UE, nie żadne Emiraty. Teraz sam lot mnie nie stresuje tylko to security (_ )

#samoloty #podroze #kiciochpyta #lotnictwo
GryzeKisiel - Lecę samolotem i mam pytanie. Bo zawsze waliłem alko żeby nie mieć stan...

źródło: kiedy-wychodzisz-ze-sklepu-bez-zakupow-i-przechodzisz-obok-bramek-spocony-zestresowany

Pobierz
  • 8
@Konkol: Nie no skanują te plecaki, więc widzą że jakieś tabletki mam w pojemniczku. Chociaż jak tak pomyśle to ostatnio leciałem z 30 wielkimi, białymi tabletkami magnezu i nawet o tym nie pomyślałem, no bo to Magne B6 przecież XD

@T4_LOVER: Taki jest plan, ale chciałbym wiedzieć co mam robić tak dokładnie, jak powinienem wyłożyć na stół to mogę wyłożyć, przecież nie mam nic do ukrycia XD
@Konkol: @bartez_94: Dzięki! Uspokoiliście mnie, w sumie to sam nie wiem czego ja się bałem xD Ludzie boją się rozbicia samolotu, a u mnie to zawsze było na ostatnim miejscu. Bardziej się boję, że spóźnię się na lot albo bez powodu będą mnie trzepać jak jakiegoś terrorystę xD Ehh, dlaczego nie mogę być normalny
@GryzeKisiel: na spokojnie, ogólnie mam wrażenie, że coraz częściej mają na to wywalone. Wielokrotnie zapomniałem wypakować jakiegoś kremu, perfum czy soczku i przechodziły (nie)zauważone w podręcznym czy kieszeni w spodniach XD