Wpis z mikrobloga

Też tak macie że jak spotykacie się z jakąś laską i nawet chętnie byście weszli w nią związek ale jak dowiadujecie się że jej ex to był jakiś chad albo oskarek (albo po prostu sporo ładniejszy od was) to rezygnujecie?

Ja miałem taką szansę 3 lata temu na szarą myszkę. Pisaliśmy 2 miesiące, potem spotkaliśmy się i było całkiem spoko. Ale niedługo później dowiedziałem się jak wyglądał jej były. I mimo że mnie to nie interesowało to tak jakby sama chciała się tym pochwalić w stylu: patrz jaki boy na mnie poleciał, tobie też mogę dać szansę ale musisz się bardziej starać. Niby przez przypadek przesunęły się jej zdjęcia za daleko jak mi pokazywała fotki swojego psa (już nawet pomijając to że po ch.uj jej fotki z byłym rok po rozstaniu - wcale nie jakieś turystyczne tylko typowe selfiaki). Momentalnie straciłem nią zainteresowanie bo wiem że byłbym dla niej pewnie gorszym sortem, drugim tierem, nagrodą pocieszenia. No i generalnie uj z tym ale problem jest taki że teraz większość lasek ma za sobą przynajmniej jeden związek z kimś mocno atrakcyjnym. Nawet jak to był krótki związek, przelotny romans czy ons to BYŁ. Tego się nie wykasuje z pamięci.

To tak jakbym jeździł parę miesięcy porsche i potem mając możliwość przesiąść się na bentleya czy maserati wybrał dobrowolnie skodę albo opla. Bo one mają tą możliwość cały czas dzięki tinderom, instagramom i innym gównom.

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski
  • 7
@De_Fault: Ja odrzuciłem niestety w taki sposób już kilka dziewczyn w poprzednim roku które były zainteresowane, lepiej nie psóć sobie nerwów na to i nie brać udziału w tym wyścigu szczórów
@De_Fault: To zdrowe podejście, a przynajmniej zdrowsze niż s1mpowanie do kobiet, chociaż jak już Ci się trafiają okazję poznać kogoś to chociaż daj takiej jednej czy drugiej szansę by ją poznać, nie oszukujmy się chłopie, znajdź w dzisiejszych czasach kobietę, która nie miała styczności z jakimś oskarkiem czy chadem nawet na głupim ons. W takich czasach nam przyszło żyć
Też tak macie że jak spotykacie się z jakąś laską i nawet chętnie byście weszli w nią związek ale jak dowiadujecie się że jej ex to był jakiś chad albo oskarek (albo po prostu sporo ładniejszy od was) to rezygnujecie?


@De_Fault: Nie wiem, gówno mnie obchodzą jacyś ex. Nigdy chyba nawet nie zapytałem. Who cares?
@De_Fault: to działa w drugą stronę , sam kiedyś miałem raz w życiu mega laskę na 3 miesiące i czasem o niej pomyślę, ale bez przesady żeby pokazywać obecnej