Wpis z mikrobloga

Jak opanować nerwy podczas egzaminu na prawo jazdy? Zdaję już chyba setny raz i ciągle się stresuję. Ręce na kierownicy latają, lewa noga też żyje swoim życiem:/ Przez to wszystko nie jestem w stanie zrobić jakiegokolwiek precyzyjnego manewru. Każdy egzamin kończy się porażką i mimowolnymi wymiotami (raz nawet nie zdążyłam dobiec do toalety w Wordzie. Pomocy!
#prawojazdy #pomocy #pytanie #kiciochpyta
  • 133
@goferek: Gówno prawda, to tak nie działa - za kołkiem w trakcie normalnej jazdy nie jesteś poddany długotrwałemu stresowi

@Przydupaska Tradycyjnie - walnij sete przed jazdą ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to może jakaś farmakologia na uspokojenie albo spróbuj tak jak ja - poszedłem na egzamin po nocce w robocie, nie przespałem nawet godziny. Miałem tak wyrąbane na wszystko łącznie z tym egzaminem, że zdałem
Ręce na kierownicy latają, lewa noga też żyje swoim życiem:/


@Przydupaska: o kurde znam to. Co ciekawe nigdy się tak nie stresowałem przy np. egzaminach w szkole. Egzamin zdałem dopiero jak się właśnie wyluzowałem, pogodziłem z konsekwencjami niezdania i na nie psychicznie przygotowałem. Wtedy przestałem się bać i jak ręką odjął. Myślę, że powinieneś szerzej spojrzeć na temat i zastanowić się czemu ogólnie tak reagujesz na stres bo to nie jest