Aktywne Wpisy

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Wreszcie moja czerwona bestia jest w pełni złożona.
RX 7800 XT w wersji Sapphire Nitro+, Ryzen 5600, 32GB RAM 3600 MHz. Buda Be Quiet Pure Base 500dx.
Miał wjechać jeszcze procesor z x3d ale w dzisiejszych czasach nie opłaca się ani kupować procka X3D ani przechodzić na AM5.
Jeszcze
RX 7800 XT w wersji Sapphire Nitro+, Ryzen 5600, 32GB RAM 3600 MHz. Buda Be Quiet Pure Base 500dx.
Miał wjechać jeszcze procesor z x3d ale w dzisiejszych czasach nie opłaca się ani kupować procka X3D ani przechodzić na AM5.
Jeszcze
źródło: 1000010358
Pobierz




Chciałem kupić auto ale okazało się #santander to bank dla biedaków i wykonanie przelewu powyżej 125k wymaga wizyty w oddziale xd.
Rozglądam się teraz w ofercie i szukam banku z dobrą aplikacją i z tego co widzę Alior ma limit do 1 miliona a PKO BP i ING powyżej 200/300k wymagają kontaktu z infolinią.
Ma ktoś z was konto w tych bankach i mógłby doradzić jak z aplikacją, obsługa itd ? Czy może jeszcze coś innego?
#banki #bank #kontobankowe #pkobp #ing #aliorbank #citibank #millenium #bnpparibas
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.
Pko bp - apka nie wiem, ale podejrzewam, że kiepsko, bo to bank dla starych ludzi i tam się nic nie da, ani nic szybko, a obsługa w oddziałach to tragedia.
ING - wg mnie apka zbyt chaotyczna i przekombinowana. Ciężko mi w niej cokolwiek znaleźć.
@Tytanowy_Lucjan: sporo bankow tak ma
Byłem też w ING ale oddział blisko mnie nie obsługuje gotówki i mają konta walutowe tylko w EURO,USD i GBP.
Alior nie ma priorytetowej obsługi a oddział ma same negatywne opinie przez kolejki.
Fajną ofertę miał też mBank ale mając tam konto zapasowe wiem że ten bank nie nadaję się na główne