Wpis z mikrobloga

Mokre tory to gorzej niż mokra ulica. Ślizgam się na tym cholerstwie jak na łyżwach, piasku nie szczędze. Może trochę hiperbolizuje ale już miałem obawy że nie podjadę. I na dodatek ktoś nie zabrał głowy dzika z torów po tym jak ktoś se go oprawił. Mówili mi że miej ostry nóż. Tylko nie to miałem w głowie po co mi on. Ale to już ponoć rzadkość w tych czasach.
#przegryw #przegrywcojezdzikoleja #kolej #pkp
Profanumopus - Mokre tory to gorzej niż mokra ulica. Ślizgam się na tym cholerstwie j...

źródło: IMG_20230407_140357

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
tak konkretnie to pedał, ale tak. Sypie się piachem żeby się na torach nie ślizgać


@Profanumopus: i co wysyłasz tego pedała z szufelką aby sypał pod koła piasek?
A musi być koniecznie pedał. W czym oni są lepsi od hetero?
  • Odpowiedz
  • 2
@DryfWiatrowZachodnich: Jak już leje fest do dużych różnic nie ma przy ciężkim, a przy lekkim to nie ma w ogóle różnicy. Ale kiedy zaczyna kropić to tak samo jak z samochodem. Najmniejsza przyczepność i z cieżkim to zdarza się zupełnie nie wjechać kiedy zatrzymą cie przed semaforem na wzniesieniu. Tak samo liście w czasie jesieni bo rozjechane tworzą maź i się wszystko ślizga.
  • Odpowiedz
  • 0
@Byte30: przednia oś ma system który z torów usuwa zanieczyszczenia. Dokładnie ci nie tego nie opiszę bo nie mam na niego autoryzacji i rzadko w ogóle mam okazje się nim przejechać.
  • Odpowiedz