Wpis z mikrobloga

#rosja #wojna #ukraina #wojsko #polska #historia #katyn #litwa

Pod Irkuckiem usunięto pomnik polskich ofiar, a także krzyż upamiętniający litewskie ofiary represji. Ambasador RP w Moskwie podkreślił, że “to był symbol łączący Polskę i Litwę”, a “usunięcie i przeniesienie pomników w nieznane miejsce budzi sprzeciw”
ArtBrut - #rosja #wojna #ukraina #wojsko #polska #historia #katyn #litwa 

Pod Irkuck...

źródło: temp_file.png4335125574491467975

Pobierz
  • 28
@Joii: Na cmentarzach zwykłych żołnierzy są pomniki zbrodniarzy? Ostały się u Nas jakieś pomniki Stalina, Kalina, Dzierżyńskiego? Gdzie są te pomniki ku chwale armii czerwonej poza cmentarzami, które należy wyrugować z przestrzeni publicznej?
@opalziel: Kiedy w Polsce niszczono cmentarze? NIGDY! ile razy r0syjskie zwierzęta niszczyły polskie cmentarze i miejsca pamięci? Praktycznie zawsze, ci podludzie zniszczyli cmentarz Orląt Lwowskich w 1945 i dziś na Białorusi i r0sji niszczą miejsca pamięci i cmentarze gdzie spoczywają Polacy. Jeszcze za mojego życia nie pozostanie ani jeden cmentarz tych zwierząt w Polsce, osobiście tego dopilnuje.
@Joii:

żołnierze armii czerwonej = zbrodniarze. To to samo co naziści.


Nazizm w chwili obecnej jest wybielany przez wykopków, wbiły sobie do łbów, że to ruska propaganda i elo. Nie przekrzyczysz, nie wytłumaczysz. Będą klaskać typowi z ssmańskimi symbolami tylko z powodu, że walczy w słusznej sprawie.
@Zapocona_Onuca_Odyna: Ale ja się nie oburzam, natomiast lubię dyskusje na poziomie, jak widać Wy chochoły nie umiecie rozmawia jak ludzie zachodu i nic sensownego nie macie do przekazania, to że opanowaliście alfabet łaciński nie czyni was ludźmi cywilizowanymi. Zapraszam do kolegów, na czarna listę :)
@majkelS:

oho goownomen przemowil po raz kolejny :D. fajnie sie obserwuje jak sobie plusujecie nawzajem swoje szurowate wpisy, panie wloncz myslenie wyloncz tiwi


O to może ty mi to wytłumaczysz bo od września ubiegłego roku nie potrafię was zrozumieć. Jak to jest nie widzieć nic złego w ssmańskiej symbolice? Dobrze się z tym czujecie? Czy to tylko ruska propaganda?

https://wykop.pl/wpis/67673859/dzisiaj-zaczynam-cos-w-rodzaju-tagu-russkietrolle-