Wpis z mikrobloga

@Fajrantboy: jeśli masz full pracę zdalna to nie ma sensu pchać się do dużego miasta - ładne mniejsze miasta to np Puławy.


@pieknylowca: Akurat Puławy to nie jest dobry przykład. Przecież tam nic praktycznie nie ma, jeszcze do tego bardzo dużo "cyganów" z którymi kiedyś był bardzo duży problem. Nie wiem jak jest teraz, ale nie wydaje mi się, że się poprawiło.
Co ratuje trochę to miasto to bardzo duży
  • Odpowiedz
@Fajrantboy: 5 lat temu, po 11 latach wróciłem z ROI, wybór padł na Katowice (miałem jeszcze opcję Krakowa i Warszawy); w moim przypadku, już na starcie nie odczułem róznicy w zarobkach, po kilku miesiącach byłem w stanie kupić mieszkanie na kredyt (miałem już oszczędności), ceny zdecydowanie niższe niż wspomniane miasta. W Katowicach mieszka mi się bardzo dobrze, infrastruktura, dostęp do usług i ogólnie komfort życia zdecydowanie na +, do tego wokół
  • Odpowiedz
Przecież tam nic praktycznie nie ma


@lucky_leo: no wiem ale jest całkiem ładne jeśli chodzi o walory estetyczne - zobacz sobie np takie Opoczno. Jakbym miał tam mieszkać to bym się pod pociąg rzucił
  • Odpowiedz
@Fajrantboy: binley woods jest ok, i kilka innych miejsc a jak dobrze znasz coventry to am mozńa się teleportować przez miasto ono zostało w 99% zniszczone podczas bombardowań tak ze jest dość dobrze rozplanowane :p, a tak trzeba było przenieść się do kenilworth, rugby
  • Odpowiedz
Zylem we Francji 20 lat. W Polsce mieszkalem w Krakowie, w Szczecinie i obecnie przybywam w Rzeszowie i w tym miescie akurat mi sie najlepiej zyje. Obok masz piekne Bieszczady, wioche tu sa ladne i klimatyczne, ludzie mili, jeziora, piekne miasta (Jaroslaw, Przemysl, Lancut,...). Dla mnie województwo podkarpackie to najlepsze miejsce by prowadzić spokojne i aktywne rodzinne życie. Moi rodzice ktorzy sa francuzami planuja nawet kupic dom pod lancutem na starosc. Jesli
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Nie znam Opoczna, więc się nie wypowiem. Faktycznie w Puławach może jest czysto i estetycznie, ale tak poza tym to jak ktoś chce coś więcej porobić to trzeba jechać do Lublina albo Wawy.
  • Odpowiedz