Wpis z mikrobloga

Nawet jeśli cudem pójdziecie na randkę z witaminka to będziecie widziani tak:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=543435

"Myślicie, że to jest normalne?? Miałam się z nim spotkać, ale przeraziło mnie jego wyznanie. Facet koło 30tki nigdy z nikim nie był? "

"Dla mnie to nie jest normalne, jeśli NIGDY nikogo nie miał. Przecież takie rzeczy są raczej naturalne"

"Myślę , że nie jest to za bardzo normalne żeby przez całe życie nie miał ani jednej kobiety
ale też nie chce mi się w to wierzyć.."

"Dla mnie to szok,nie wierzę,że nikt nie potrzebuje bliskości,pomijając związek.Jak dla mnie to albo ściemnia albo nie jest zbyt interesujący"

#przegryw
  • 19
  • Odpowiedz
@lucian145: a jak złożysz podanie o pierwszą pracę i w cv będziesz miał 12 lat bezrobocia od ukończenia szkoły średniej to też będziesz pisał, że gupie janusze będą na ciebie dziwnie patrzeć i dziwił się rzeczywistości?
  • Odpowiedz
@lucian145: lol, co to znaczy niewidzialny? liczysz, że laski same będą się o ciebie szarpać? i ponownie - strach przed światem to nie grzeczność, to strach przed światem. ludzie to wyczuwają.
  • Odpowiedz
@lucian145 ona i tak nie zrozumie. Ma przed oczami jakieś kompletne dziwadło z mocnymi problemami psychicznymi. A na serio wystarczy być przeciętnym z wyglądu i nieśmiałym i nie da się wygrać w tą grę
  • Odpowiedz
  • 2
@Cadfael: no po prostu nie istnieje dla nich. Szarpać się nie muszą ale odezwac same z siebie tez moga. Szkoda że nie wyczuwają w taki sposób patusow skłonnych do agresji jak normalnych spokojnych chlopakow. I nie nie boję się świata. Jakoś w każdej innej dziedzinie życia praca studia itp nie mam takich problemów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cadfael no zagada się do 100 dziewczyn to może jedna się zgodzi na randkę xD sorry ale można się umawiać z dziewczynami i nawet nie być w związku bo witaminka się rozmyśli w trakcie spotykania się xD
  • Odpowiedz
Szarpać się nie muszą ale odezwac same z siebie tez moga.


a z jakiej racji by miały? to tobie zalezy bardziej, nie im.

Szkoda że nie wyczuwają w taki sposób patusow skłonnych do agresji jak normalnych spokojnych chlopakow.


ooo, klasyk z gatunku głupie piźdz*ska wolą łobuzów zamiast takiego dżentelmena jak ja xD

I nie nie boję się świata.


@lucian145: no to boisz się kobiet, sedna problemu to nie zmienia. btw przysrałeś
  • Odpowiedz
@lucian145: no tak się składa, że nic nie przyznałam - to tobie zależy na relacji, więc się o nią staraj. to samo można odnieść do księżniczek z wiecznie krzywą mordą co to dupy z domu nie ruszają i czekają na księcia z bajki
  • Odpowiedz
  • 0
@Cadfael: tyle że te księżniczki co nigdy dupy z domu nie ruszają i tak kogoś znajdują może nie ksiecia ale nadal normika spokojnie moga znaleźć xD x perspektywy faceta lepiej olać temat i skupić się na zarabianiu kasy a seks ogarniać poprzez prostytutki.
  • Odpowiedz
ale nadal normika spokojnie moga znaleźć


nie każdy bierze pierwszego/pierwszą lepszą co się nawinie i nie ucieka

perspektywy faceta lepiej olać temat i skupić się na zarabianiu kasy a seks ogarniać poprzez prostytutki.


@lucian145: no twój wybór, nikt nie mówił, że życie jest łatwe i nikogo poza tobą to nie obchodzi
  • Odpowiedz