Wpis z mikrobloga

proszę sprawdzać tagi. Koncert w Chorzowie gdzieś za miesiąc - dzisiaj było Wilno. W sumie dla LIFAD dali koncert już w sobotę, ale oficjalne otwarcie trasy koncertowej - dzisiaj.
  • 1
@enron aaa. Nie. Niestety nie było. Dodali Angst do repertuaru, ale wywalili zick zack, armee die tristen. I je szczęśliwy jakieś drobne zmiany dali. Na pewno trochę się różni od zeszłorocznej trasy
@mariecziek: trochę szkoda zarówno Zick Zack jak i ADT. Wywalili też chyba Zeig Dich, ale to akurat mnie specjalnie nie martwi. W sumie wolałbym żeby np. zamiast Links234 było jeszcze coś z nowych - choć domyślam się, że nie chcą zupełnie zerwać z przeszłością.
@enron: No tak trochę to wygląda. To był mój trzeci Stadium Tour, poprzednio byłem w Rydze i Tallinie i niektóre piosenki z nowych albumów na koncercie brzmiały świetnie. Bardzo mi się spodobało Was ich liebe na koncercie w Rydze - wraz z dymiącymi pochodniami to robiło duże wrażenie, ale już w Tallinie rok temu nie było tej piosenki.

Co do nowych piosenek, sprawdzam ostatnie albumy i były wczoraj:
* Giftig
*
@mariecziek: Was Ich Liebe jest fajne i sentymentalne, ale jako starter jest takie... no nie powiem że słabe, bo się niby trochę rozkręca - ale w zestawieniu z Armee de Tristen, o Rammlied nie wspominając, to jednak słabe.
Obecna setlista w sumie zbliża się do doskonałości. Ja bym z niej wywalił Ausländer, bo ten kawałek ani jakiś wybitny nie jest ani sentymentu do niego nikt nie ma - a zamiast tego