Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Palexpres jako osoba niepaląca mam takie pytanko do was jako ekspertów od CBD jak i wykopków. Od jakiegoś czasu pojawiają się "oszustwa" na CBD. Zamiast trawy sprzedaje się cbd, albo mieszankę z CBD (to rzadziej, bo idzie ponoć poznać, że mieszane). Skąd takie osoby wiedzą, że to nie konopie przemysłowe a CBD?
  • 0
@kureci_paratko: chyba nie rozumiem pytania. Że klient końcowy skąd ma wiedzieć, czy ma normalne palenie , a nie z cbd? :) Jak ufa dostawcy, albo ma ciśnienie, to i tak zapali. I się dowiaduje.
A tak poważniej, to jest do rozróżnienia. Chyba, że jak wyżej kolega pisze. Jak są takie premium cbd, jak u mnie Monkito, czy Peacock Dolla na przykład, to wyglądają, pachną i smakują lepiej niż niejeden sort thc.
@OnionBishop niby tak, ale znam osoby palące i chwalące CBD jako wyciszacz przed spaniem. jedna osoba to bym pomyślał, że placebo. Jednak jest ich więcej, w tym kilka osób wcześniej używających normalnej trawy (nie z apteki, z ulicy). Tak coś w tym musi być. Na mnie źle działa THC i mam bardzo wysoką wrażliwość na to, tak CBD nawet nie próbuje;) Jednak żyjąc w kraju gdzie pali duża część społeczeństwa od młodzieży
@kureci_paratko: owszem, moja narzeczona używa dobrej jakości CBD przed snem, pomaga na bezsenność waporyzowane, po niektórych nawet mocna zamuła lub hihy bywały. Na nią również działa źle thc, nasz błąd ze wykupilismy 15g z recepty, bo teraz przez 2 lata bedziemy dodawac jako mix do CBD zeby zwiekszyc efekt uspokajajacy w stresie lub wyciszajacy w nocy. Ale samo CBD rowniez mocno dziala. CBD na pewno nie jest drozsze niz trawa z
@Palexpres mówię o Czechach, więc idzie o palenie od osób z drugiej ręki. osoby palące normálně chcą kupić coś dobrego i okazuje się, że dostają CBD. Nie jestem w temacie, tak dla mnie pewnie topy konopi przemysłowej, tej CBD i skuna będą wyglądały tak samo, jeżeli nie będą miały innych kolorów ;) CBD jest droższe niż konopie przemysłowe, więc pytanie skąd widzą, że to dużo droższe CBD. Kolega wyżej wyjaśnił że wygląda
  • 0
@kureci_paratko: Nawet widziałem taki filmik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze może być hhc na wkiatkach cbd i masa innych cyrków.
Tego kwiatu, pół światu, jak to mówią. Pole dla oszustw jest ogromne.
Osobiście mnie to boli i staram się mieć asortyment tylko godny uwagi ze względu na jakość i dawaną satysfakcję. W każdej kategorii sklepu. NIestety klienta często kusi coś o wiele tańszego,
co nie spełni oczekiwań.
Palexpres - @kureci_paratko: Nawet widziałem taki filmik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze może być...
@jbiccc mówię o czystym z ogródka. Więc bez chemii. Ktoś kto robi dla siebie to raczej nie stosuje chemia.

@Palexpres no trzymam kciuki, za was. ciekaw jestem jak to dopadnie z tym CBD po legalizacji, bo pomimo fake trawy gdzie zamiast THC jest CBD to sprzedaje się poza sklepami trawę CBD. to było dla mnie zaskoczeniem. rośnie na to popyt i co ciekawe w przeciwnym niż się zakładało kierunku. być może jest