Wpis z mikrobloga

Mam trzy problemy po skończeniu fabuły w Ocalałym.

1. Caij przestała dawać mi zlecenia. Czy sama mam szukać tych łowców nagród? Mam 11/16 pokonanych, ale na resztę coś nie mogę trafić.

2. Brakuje mi jednego odłamka priorytu (mam 99/100), a na holomapie Koboh i Coruscant nigdzie go nie widać. Ten, który był nagrodą za holotaktykę z Turglem, już mam. Czy jest jeszcze jakiś skarb, którego mapa nie uwzględnia?

3. Zrobiłam tę akcję z nekko wpadającym w przepaść, ale nie wskoczyło mi za to trofeum.

Jakieś pomysły?

#starwars #starwarsjedisurvivor #jedisurvivor #survivor #jedi #gry #ps5
  • 8
@LeVentLeCri: Akurat wczoraj wbiłem platynę, więc jestem na bieżąco.

1. Jeśli legendarnych przeciwników robisz pod trofeum to trzeba ukończyć wszystkie plotki, nagrody i łzy mocy. Przykładowo Sutaban Alfa jest do pokonania po rozwikłaniu zagadki w Krypcie Uhrmy. Tutaj się przydaje ulepszenie do BD-1 pokazujące ukryte skarby.

2. Miałem to samo. Jeśli masz zdobyty ten z zagrody nekko to brakującym odłamkiem będzie ten w wieży kontrolnej. Niestety u mnie był bug gdzie
@LeVentLeCri: Jak najbardziej. Ja zadania na legendarnych przeciwników i zlecenia zabójstw robiłem już na etapie czyszczenia planet po ukończeniu fabuły. Ewentualnie można się sugerować wpisami w dzienniku taktycznym i listą tych przeciwników: D-L1T, Frenzied Jotaz, Urgost, Fist of Rayvis, Gorocco Matriarch, Vile Bilemaw, Rancor, Golden Skriton, The Mire Terror, Spawn of Oggdo, Sutaban Alpha, The Massiff, Beetu Deetu, E3-VE3.

Umknęło mi pytanie o Caij. Jej zlecenia również najlepiej robić po zakończeniu
@Sweet-Jesus: mam pokonanych 11 łowców (wszystkich jest 16), ale z nie jestem w stanie wejść w interakcję z Caij (jest wyłącznie opcja kupowania od niej).
Próbowałam opcji ze spamelem, ale nie wpadła trofka :< Za to udało się znaleźć ostatni odłamek priorytu.