Wpis z mikrobloga

#przegryw #takaprawda #p0lka #tinder #alkoholizm
Wiecie co mnie najbardziej boli? To, że mając zaj@##$$$ty zasób wciąż jestem nikim. Ba pracowałem jako kiero w transp. niebezpiecznym i ponadgabaryrowym. Mam wszystko. Dom, ciuchy, kasę, dziś VW atreon jutro volvo v90. Nie okazuję tego. Piszę tylko tu. I co? I gówno. Mam 175cm wzrostu, 29 lat i ryj jak Górski z KMN i kazda kładzie na mnie lachę.Nie okazuje tego co mam. Zawsze przedstawiam siebie jako zwykłego chłopka, standardowy model. Każda szmaciurka kładzie lachę. Nie mam 190cm i pięknej buzi. Czyli #!$%@?. Możesz mieć wszystko a nie mieć nic. To moje motto życiowe. Kobiety są okrutne. A to boli najbardziej.
  • 28
@The-Green0Bastard: a Twoi pracownicy Cie lubili/lubią?
Randomowy ryj nie jest problemem jak jesteś "dynamiczny" lub wiesz choćby jak postepowac z kobietami. Jak jesteś specyficzny na swój sposób, brak Ci pewności siebie lub jesteś needy, to kobieta ta wyczuje i nic Ci z kasy, a dobry ryj i wzrost może jej to zamglic lub Tobie pomoc przejść kawałek dalej.

Niektórzy kolesie chcą mieć hajs, bo to wszystko rozwiąże. Na szlaufa może i
@The-Green0Bastard: też mam kolege 25lvl . Firma po starym super dom wybudowany dla niego itp
.Gościu z 165cm niestety nie za ładny nie za mądry. Do tej pory też bez szans na znalezienie dziewczyny .Oczywiście jak opowiada to ma co tydzień inną xd musi szukać w jakiś głupich 17-stkach które i tak go robią w #!$%@? . Zawsze jak patrzyłem na niego to mówiłem nie chce tej kasy i być w
@The-Green0Bastard: A masz cokolwiek ciekawego do powiedzenia? Jestem niebieskim paskiem, ale nawet ja widzę, że ponad połowa innych niebieskich w moim wieku (29-35) jest nudna jak cholera i nie ma nic ciekawego do powiedzenia, bo jedyne zainteresowania poza chlaniem i dragami, to sport, motoryzacja, ewentualnie bieganie, albo rower.

I tak, różowe też są #!$%@? nudne.