Wpis z mikrobloga

#przegryw #takaprawda #p0lka #tinder #alkoholizm
Wiecie co mnie najbardziej boli? To, że mając zaj@##$$$ty zasób wciąż jestem nikim. Ba pracowałem jako kiero w transp. niebezpiecznym i ponadgabaryrowym. Mam wszystko. Dom, ciuchy, kasę, dziś VW atreon jutro volvo v90. Nie okazuję tego. Piszę tylko tu. I co? I gówno. Mam 175cm wzrostu, 29 lat i ryj jak Górski z KMN i kazda kładzie na mnie lachę.Nie okazuje tego co mam. Zawsze przedstawiam siebie jako zwykłego chłopka, standardowy model. Każda szmaciurka kładzie lachę. Nie mam 190cm i pięknej buzi. Czyli #!$%@?. Możesz mieć wszystko a nie mieć nic. To moje motto życiowe. Kobiety są okrutne. A to boli najbardziej.
  • 28
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dannassss: No zajebiście tak sobie mówić. Ciebie nie olały 4 kobiety ze względu na Twoje JA a nie na status. Bo jak się dowiedziały o statusie to sorry le już za późno. Abo jesteś z osobą, której wygląd i charakter przeważyl albo nie. No w moim przypadku przegrywam. 0:5 dla mnie niestety...
@dannassss: Człowieku ile jeszcze? Od 10 lat to samo. To cope. Już nawet na to nie reaguję. Dzisiejsze kobiety maja #!$%@? w głowie.Na moje miejsce jest 10 lepszych ode mnie. Lepszych, bo mają 10cm wzrostu wiecej i ładniejsza fryzurę. Nie ma szarych myszek. Wszysko to samo. Uwież mi. Mam prawie 30 lat i przerobiłem dużo znajomości i ich prób. Wciąż boli tak samo ale na szczęście jest wódka.
@The-Green0Bastard: napewno znajdziesz kiedyś fajną dziewczynę z którą bedziesz pił wóde i fajnie sie czuł i zapomnisz o tym co teraz piszesz bo to jest bezsensu, nie porównuj sie do innych, patrz na siebie i rób tak żebyś był każdego dnia odrobine lepszy niż wczoraj ,a napewno osiągniesz to co chcesz.
@konto_multi: xD czekałem aż w końcu ktoś mi coś takiego powie, wiesz co, tak może być bo mam wrogów, bo jestem taki a nie inny i #!$%@? wlasnie takich smieci jak i ty który #!$%@? coś bezsensu do mnie i #!$%@? i nie wiem co chce mi udowodnić swoim podejściem, że mnie nie lubi? to niech #!$%@? bo nie ręcze za siebie hehe
@dannassss: i dobrze, bo przegrywów trzeba ustawiać do pionu a nie płaku płaku znowu w życiu mi nie wyszło, życie przeklęte ,urodzony przegrywem aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kolejny wieczór kolejny dzień a ja dalej smutny zły i samotny, gardze przegrywami jak tylko mogę, którzy narzekają na swój los i na świat, i jedyne czego chcą od życia to za przeroszeniem szpary, która będzie powierniczką ich #!$%@?, a mają #!$%@? rozum dwie ręce dwie nogi