Wpis z mikrobloga

Bawi mnie ten istniejący na siłę "problem samotności". Teoretycznie z roku na rok coraz więcej osób czuję się samotnych, bez znajomych i przyjaciół, również bez partnerów/ek

Co stoi na przeszkodzie żeby samotni spotkali się z innymi samotnymi? Nie rozumiem xD

Znajomi nigdy sami nie przyjdą jak ktoś będzie siedział na dupie i patrzył w ścianę. Internet pozwala poznać ludzi z drugiego końca województwa, kraju, kontynentu, planety, a ludzie tego nie wykorzystują.

#samotnosc #przemyslenia #bekazsamotnych
  • 103
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: Tak się zastanawiam - czy chciałbyś się związać, albo miec jakiekolwiek relacje znajomościowe, z osobą, która ci nie odpowiada pod jakimś względem? Bo ja nie xD


@niochland: Ta, bo ani ja ani nikt inny nie jest bez wad. Zawsze będzie Ci coś w drugiej osobie nie odpowiadać, każdy ma wady, a jak ktoś się z nimi nie kryje to łatwiej jest ci podjąć decyzje czy jesteś w stanie je
  • Odpowiedz
  • 2
teraz już tylko została im praca dom praca dom i jest it's over bez szansy na zmianę, a jak piszesz do nich i próbujesz gdzieś zaprosić na jakiegoś zwykłego niezobowiązującego spierdotripa to nie da rady


@Bananek2: No bo żeby poznać ludzi trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu, a ludziom się nie chce xD "Łee żeby gdzieś pojechać to trzeba się spakować i przygotować.. Może pogoda będzie do dupy... Łeee..." Jakby wszyscy
  • Odpowiedz
  • 1
kurr czemu ludzie w depresji porpstu sie nie uśmiechna? XD


@Klepajro: xDDD porównywanie depresji do tego, że ktoś marudzi na samotność, a nie chce mu się wyjść do ludzi xDDD

Myślę, że łatwiej znaleźć znajomego niż wyleczyć się z depresji, ale nie znam się - nie mam depresji i mam znajomych xD
  • Odpowiedz
Co stoi na przeszkodzie żeby samotni spotkali się z innymi samotnymi? Nie rozumiem xD


@niochland: bo to nie działa tak prosto. Osoba samotna + osoba samotna to nie równa się para lub przyjaciele, tylko dwie samotne osoby. Rozumiem jak ktoś się zamyka w domu i taka osoba powinna próbowac, ale jest wiele normalnych osób, które nie mogą stworzyć glębszych relacji, tylko te z pracy, siłowni itd. są bardzo powierzchowne i nadal
djtartini1 - >Co stoi na przeszkodzie żeby samotni spotkali się z innymi samotnymi? N...

źródło: IMG_65058383629191

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: nie napisałam ani słowa że kobiety są święte , cierpisz na urojenia i fanatyzm że albo każde słowo się będzie zgadzało z tym co myślisz albo będziesz walczył z czyjąś neutralna opinia
  • Odpowiedz
też mnie dziwią ludzie, którzy piszą o samotności i że nigdy w życiu nie uda im się już poznać żadnego znajomego, bo czas na poznawanie ludzi już minął, pociąg odjechał i teraz już tylko została im praca dom praca dom i jest it's over bez szansy na zmianę, a jak piszesz do nich i próbujesz gdzieś zaprosić na jakiegoś zwykłego niezobowiązującego spierdotripa to nie da rady


@Bananek2: Hmmm? Ja miałem moment,
  • Odpowiedz
@kerdian: bzdura, zobacz, sobie na grupę wiekowa powyżej ciebie i pokolenie wyżej,im, kobiety są starsze tym częściej są samotne bo demklografia do pewnego momentu była inna, bo powyżej pewnego wieku też to się zmienia bo "rynek świń" "sytuacja, beznadziejna" itp.
@niochland twój wpis, jest troxhe w stylu, weź się w garść, znajdź partnerów do biegania.

Myślę że, podstawowym problemem jest to, że ludzie nie mają już zbyt wielu regularnych aktywności poza
  • Odpowiedz
@Linnior88 no mnie to najbardziej rozwala, że obecnie ludzie widzą w innych ludziach jedynie generatory frajdy i szukają tylko takich, którzy są im w stanie coś ciekawego/nowego zaproponować. Nawet może i spotkasz człowieka z pasją, dowiesz się o jego doświadczeniach z tym zwiazanych, podzieli się z Tobą wiedzą jaką zdobywał latami na ten temat. No i potem w pół roku wchloniesz skondensowane to co ma "najciekawszego" do zaoferowania, i co, pójdziesz szukać
  • Odpowiedz
a jak piszesz do nich i próbujesz gdzieś zaprosić na jakiegoś zwykłego niezobowiązującego spierdotripa to nie da rady


@Bananek2: Na wykopie jest mnóstwo samotnych osób, więc przed majówką wrzuciłam wpis, że szukam ludzi z okolic na spierdotripy, a ostatecznie skończyło się tym, że wybrałam się na spacer ze starym znajomym, bo nie było z kim xD I już miałam więcej takich przygód z wykopkami, że ktoś narzekał na samotność, ale jak
  • Odpowiedz
Oczywiście, że każdy ma wady, ale życiowe unikanie patusów i ludzi z takimi problemami, których nie jestem w stanie zaakceptować dobrze mi zrobiło. Nie mam do czynienia z patologią. Czy to jest złe, bo się nie otwieram na patologię?


@niochland: Czy ja gdzieś tak napisałem? (°°
  • Odpowiedz