Wpis z mikrobloga

Siema, mój brat ma oferte na karte z plusha ze starteru i płaci 30 zł, w zamian ma 15gb neta na 30 dni ( https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte ) no i generalnie ma już praktycznie 200 zł przez te doładowywanie, już się uzbierała taka sumka.
Czy to nie powinno działać tak, że mu te 30 zł pobiera i w zamian ma ten internet? bo mu wszystko to zostaje i dostaje neta.

On może sobie tą kase wydać na sms premium, czy te 200 zł jest jakieś nietykalne i zostanie skasowane po tym jak przestanie opłacać 30 zł co miesiąc?

Nigdy nie miałem oferty na karte, zawsze abonament więc nie wiem jak to działa
#plush #plus #internet #telefon #informatyka
K.....1 - Siema, mój brat ma oferte na karte  z plusha ze starteru i płaci 30 zł, w z...

źródło: LTUk9kpTURBXy9jOTc2NjQ4OWJjZDI5N2M3MDdlNzY4ODk3NTk0MjMzNC5wbmeSlQMAAM0HgM0EOJMFzQSwzQKk3gACoTABoTEA

Pobierz
  • 2
Witaj @Krystaliczna1, jeżeli brat korzysta z promocji Plush Internet Promo BS, to zasilenie konta powoduje dodanie pakietu internetowego. Jego wielkość jest zależna od kwoty doładowania. Więcej informacji w regulaminie

Aktywne promocje można sprawdzić kodem *136#.

Środki zgromadzone na koncie, widoczne pod kodem *100#, można wykorzystać na dowolne usługi. W przypadku braku jakiegokolwiek pakietu internetowego, korzystanie z transmisji danych, będzie rozliczane z konta głównego zgodnie z cennikiem.