Wpis z mikrobloga

@ahiPL do mnie jakoś nie przemawia, "zagrajmy w crap" jakoś mnie rzadko śmieszył(ale nie powiem współlokator z tego się strasznie śmiał więc w czyjegoś gust to trafiało), tak samo słabo przemawiają do mnie jego wspomnienia może dlatego że kompa miałem jakoś w 2005 roku to te voodu i inne wynalazki mnie ominely. Ale jakiegoś złego kontentu nie ma, więc chyba hejt bierze się z trollowanie albo zazdrości.
@ahiPL: śledzę jego kanał od wieeeelu lat i jedyne co mi przeszkadza, to że brakuje mi w jego głosie "energii". Wystarczy włączyć sobie jakiś filmik sprzed 8-9 lat i widać ogromną różnicę. Obecnie opowiada tak jakby był już okropnie styrany życiem. Jeśli podoba ci się jego kanał to bardzo polecam ci kanał gościa MocnyBrowarek. Też opowiada o niszowych i zapomnianych grach, ale według mnie w dużo ciekawszy i przyjemniejszy do słuchania
@BrudnyPedro: też nrglona oglądam w sumie odkąd założył kanał i metamorfoza straszna i to niestety na gorsze. O ile kiedyś serie pogadajmy czy top 10 gier roku były w porządku tak wydaję mi się, że teraz leci na zasadzie odcinania kuponów. Jak yt był dodatkiem a nie główną pracą to wkładał w to chyba więcej serca, a teraz multum materiałów sponsorowanych, filmiki na odwal, bez napracowanka.
@BrudnyPedro: No bo jest styrany. Nie dziwię się. Siedzi już w giereczkowie tyle lat. Ciągle to samo. Do tego dochodzi żona, dziecko, obowiązki. Sam jestem w podobnym wieku i widzę jak to wygląda.

Jeszcze do tego ten nowy podcast. Nrgeeka lubię posłuchać ale ten Bart absolutnie mi nie podchodzi.
bardzo polecam ci kanał gościa MocnyBrowarek.


@BrudnyPedro: HAHAHH dosłownie niedawno odkryłem gościa... spoko się wydaje... takie bezwstydzny nerd po prostu...

a Nrgeek? Po prostu starzeje się... mam sentyment i lubię te jego opowieści o dawnych czasach bo 91 rocznik... i mocno sympatyzuje z latami 90 :3