Wpis z mikrobloga

@mariusz_and gratuluję dobrego wyboru:) latasz na standardowej czyli jakiej?
Mam mały dylemat czy nie wziąć GT PRO, bo wtedy można mieć pod wszystkie platformy. Na razie xbox a kompa trzeba będzie złożyć. Miałem 3 tygodnie Thrustmastera GT300 to na Playstation jeździłem, ale średnio jakość mi odpowiadała i oddałem.
@Prawilny_Czykierek: ja mam Gran Turismo DD Pro, kierownica typowo niby pod GT7, nie jest zła może trochę średnica za mała. Jak uważasz że pograsz na innych platformach to warto kupić z taką możliwością. Ja zrobiłem 450 h na G29 i przesiadłem się na DD i q2wa muszę się wielu rzeczy uczyć od nowa, zwłaszcza hamowania.co do standu to mam gt omega prime, jaki masz fotel ale ja mam RS9 i skrzypi
@mariusz_and ja mam XL RS (chciałem coś wygodnego żeby nie wbijać się w fotel, ale jest za duży i wziąłbym teraz normalny. A odsyłać mi się nie chciało) i nie skrzypi, ale na oparciu ma luz i jak mocniej się oprzesz lub pociągniesz oparcie to na mocowaniu się odgina. Ponoć to normalne, tak typek mi odpowiedział z obsługi klienta.
Właśnie jestem ciekawy jak działa ten load cell, pewnie jest spora różnica. Zastanawiam
@Prawilny_Czykierek: ja nie wzmacniam FFB bo już mam na połowie i czasami mam wrażenie że może nastąpić amputacja ktorejś z kończyn.
CO do omegi tak to normalne ale powinni na kółeczko regulację oparcia zrobić żeby było płynnie, zresztą jak kiedyś ten fotel szlak trafi to wezmę normalny samochodowy.
Jak już zamówisz, dostaniesz i pojeździsz to daj znać jak Ci się śmiga, jakie masz odczucia.

P.S co do load cell, fajnie działą