Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: ostatnio przejechałem przez kilka dworców na zachodniej ścianie Polski i nigdzie tak nie śmierdziało jak w Poznaniu, w 2005 kiedy tam jeździłem bardzo często tak nie było, musicie coś z tym zrobić bo fetor latem będzie nie do zniesienia.
  • Odpowiedz
@jamajskikanion @T4_LOVER @zapster @KEjAf @Kajtosz @szynszyla2018 Nie jestem zarządcą galerii i nie znam odpowiedzi na te pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem jak było na starym dworcu, wiem jak jest teraz. Też mi się nie podoba, że to jest płatne, pewnie można jakoś inaczej to rozwiązać.

@Yelonek @pedros92 Dawno nie korzystałem tam z toalety wiec nie pamiętam jak to działa, natomiast raczej tak, że jak coś kupujesz we
  • Odpowiedz
Nie jestem zarządcą galerii i nie znam odpowiedzi na te pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem jak było na starym dworcu, wiem jak jest teraz. Też mi się nie podoba, że to jest płatne, pewnie można jakoś inaczej to rozwiązać.


@kszaku: A ja też nie wiem, podałem tylko przykład z Wrocławia gdzie galeria przed dworcem darmowe kibelki o wysokim standardzie ma.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Wiesz co jest dobrego w płatnych toaletach w Poznaniu? Że jest tam czysto i człowiek nie boi się otworzyć kabiny, w której jest papier toaletowy, ręczniki do wycierania rąk, mydło, ciepła woda, bezdotykowe krany i inne szmery bajery. Są nawet działające, dające się zamknąć drzwi do kabin. I co najważniejsze ze wszystkiego - w tych toaletach po prostu nie śmierdzi. Jedyny minus to to, że trzeba mieć przy sobie drobne,
  • Odpowiedz
@pieknylowca: miasto pzn jest beznadziejnie zarzadzane i nie potrafi sobie poradzic z menelami czy innymi ukrami, wiec ty jako obywatel musisz placic za toalete na dworcu, czekajac na spoznioy pociag, czego nie rozumiesz? XD
  • Odpowiedz
Natomiast opłata jak już pisali wyżej wynika z tego, że to dworzec i dużo patologii się kręci, tak wiec coś za coś - albo obrzydliwe darmowe kible jak były na starym dworcu albo namiastka jakieś cywilizacji.


@kszaku: W Katowicach i Krakowie galerie też są połączone z dworcami, a toalety są w nich darmowe i nie ma w nich patologii czy brudu.
  • Odpowiedz
@kszaku rok temu byłem i dostałem ten kupon. Działał tylko w jednym miejscu z kawą w całej galerii, a kiedy tam poszedłem po kawę to Pani z obsługi uznała, że może kiedyś te kupony uznawali ale teraz już nie. Zajebisty kupon na kawę : )
  • Odpowiedz