Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: A dlaczego ma być darmowa? Woda kosztuje, ogrzanie zimnej wody kosztuje, oświetlenie kosztuje, zajęte miejsce w budynku galerii kosztuje, sprzątanie kosztuje.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: dorzucę swoje 3 grosze, w Poznaniu w dzień bez samochodu, za darmo podróżować może wyłącznie osoba wpisana w dowód rejestracyjny pojazdu xDDD Pozdrawiam prezesa Volkswagen Banku i pozostały leasingodawców, w Poznaniu w dniu 22.09 mają raj na ziemi xDDD. W Warszawie w dzień bez samochodu za darmo podróżować może nawet rowerzysta xDDD
  • Odpowiedz
@kszaku powiem tak, jakby chcieli zrobić porządek z menelami to by zrobili.
w Gdańsku przy dworcu PKS w okolicy lat 2000 strach było chodizx, tyle ćpunów było.
później jakby wszyscy wyparowali, nie uświadczysz w okolicy dworca, żadnego bezdomnego czy innego degenerata.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Jest płatna, ale dostajesz kupon który możesz spieniężyć na kawę czy żarcie, tak więc jest opcja odzyskania hajsu. Natomiast opłata jak już pisali wyżej wynika z tego, że to dworzec i dużo patologii się kręci, tak wiec coś za coś - albo obrzydliwe darmowe kible jak były na starym dworcu albo namiastka jakieś cywilizacji.


@kszaku: W Stolicy jest wiekszy dworzec kolejowy i tam są płatne kible ale jest połączony
  • Odpowiedz
nie, ja jestem z cywilizacji i uznawałem to za standard że kibel jest darmowy


@pieknylowca: ale skoro nie jest, to jednak poszedłeś srać pod most... No to jesteś skąpy.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: to to jest #!$%@?, ostatno wracalem z Katowic do Szczecina i gdzies na trasie (naprawde nie pamietam, bo bylem na dosc mocnej kofeinowej bombie) na stacji paliw BP mialem to samo, oplata za toalete z tym takim automatem. Mowie babce, ze nie jestem klietem z zewnatrz, wlasnie zatankowalem gaz i wache do pelna za pare stow i chce sie tylko odlac i rece wymyc, bo lubie miec czyste zawsze, #!$%@?
  • Odpowiedz
btw dlaczego menele tak lubią przesiadywac w okolicy dworcow pkp, dlaczego nie w okolicy teatru, miejskiego targowiska, lidla, nad jeziorami. Co takiego ma w sobie akurat dworzec kolejowy
  • Odpowiedz