Wpis z mikrobloga

Czyli chcą prawa opartego o dekalogu ale mam im zauwać że go nie będą respektować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maad: za duzo o chrzescijanstwie nie wiesz, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie chrzescijanstwo opiera na naukach, pokazywaniu dobrej drogi. To nie jest religia, ktora chce karac obcieciem glowy za brak wiary w Boga, czy zamknieciem w wiezieniu za seks przedmalzenski. Nie wiem czy
@Asullo jako osoba nienawidząca PiS jestem w stanie jakoś usprawiedliwić, że ktoś może chcieć na nich głosować (patologia, osoby starsze, których poglądy kreuje TVP) nie widzę jednak niczego pozytywnego w konfederacji która kompromituje się na każdym kroku
@jestem_tunowy: ale to "lewica" (pseudolewica, obok powaznej lewicy idealistycznejm, nie mowie o zwiazku radzieckim na ktorym sie wzoruja, to oni nigdy nie stali i nie stana) jest dzisiejszym nsdap xDD

Zamordyzm w czasie COVID - no jasne
Ogólne traktowanie pewnych grup jako podludzi - no jasne
cancel culture i inne faszyzmy - no jasne
@Asullo: glosuj sobie na co chcesz, ale nie dziw sie innym. Bo na co maja zaglosowac? Rozumiesz to ze niektorzy nie potrafia zaakceptowac lizania dupy Putinowi przez czlonkow tych partii i skrajnego katolickiego konserwatyzmu?

Jak pojawi sie partia, ktora chce wprowadzac usprawnienia do działania państwa to chetnie zaglosuje. Na razie mam bande katolonazioli, ktorzy oficjalnie w twitterach popieraja ruskow, sprzedaja mi kit ze 100% zderegulowany rynek to panaceum na wszystkie problemy,
@Asullo: Mnie odrzucają od Konfy ich skrajne poglądy:
Poparcie zakazu aborcji – podczas gdy większość Polaków jest za kompromisem lub większą liberalizacją.
Prorosyjskość Korwina – tweety z ostatniego roku. Anty-uchodźcy z Ukrainy, chociażby Berkowicz.
Antyunijność – podczas gdy większość jest prounijna
Antyszczepionkowe i generalnie antynaukowe poglądy Brauna
Konfederacja składa się z Nowej Nadziei Korwina (wolny rynek bez żadnych limitów), Korony Brauna (monarchistyczna, bardzo katolicka) i Narodowców (bardzo nacjonalistyczny i antyunijni).
Mentzen
@Asullo: Jak lubisz być trzymany za mordę i mieć narzucane prawo szariatu w wersji kato i wierzysz w niskie podatki to ok. Tylko mi twojej kobiety szkoda o ile jakąś masz bo będzie się bała zajść w ciążę jeśli tacy konfiarze doszliby do władzy.
a duzo o chrzescijanstwie nie wiesz, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie chrzescijanstwo opiera na naukach, pokazywaniu dobrej drogi. To nie jest religia, ktora chce karac obcieciem glowy za brak wiary w Boga, czy zamknieciem w wiezieniu za seks przedmalzensk


@93michu93: To nie było prawdziwe chrześcijaństwo, musisz innego spróbować, bo różne są.
Teoria swoje, a praktyka swoje. Fundementaliści religijni nigdy nie byli pokojowymi hipisami.
To nie było prawdziwe chrześcijaństwo, musisz innego spróbować, bo różne są.


@Tymajster: jezeli juz odpowiadasz to mozesz na calosc? Mozesz prosze podac przyklad ukamieniowania kogos za seks przedmalzenski przez chrzescijan? Albo obciecie glowy? Albo chociaz wtracenie do wiezienia?

Teoria swoje, a praktyka swoje. Fundementaliści religijni nigdy nie byli pokojowymi hipisami.


ale zalezy ktorej religi, ziomek, musisz odrozniac buddyzm od islamu, chrzescijanstwo od islamu itd.
pis peło, peło pis i wieczny koalicjant PSL


@Asullo: Wybór jest prosty, chcesz Polskę narodową, silną, samotną, nacjonalistyczną i socjalistyczną - wybierasz PIS. Chcesz mieć Polskę rozwiniętą, idącą do przodu, w silnej UE - głosujesz na opozycję i PO, Chcesz mieć Polskę w sojuszu z Rosją, pod wspólnym rządami z sektami religijnymi - głosujesz na Konfederację.
Sukcesy rządu, który chętnie współpracował z UE, widać na Polskich ulicach, sukcesu rządu PIS -
@Asullo: ja bardzo lubię Niemcy, po co głosujesz nad tym jak ma być w Polsce skoro mieszkasz gdzieś indziej ? To skoro tak kochasz konfe to się tu przeprowadź z powrotem a nie organizuj nam życia zdalnie
@Asullo: Ja nie czaję czemu wy nie możecie zrozumieć, że ludzie nie chcą głosować na taliban.

Piszecie o konfie tak jakby to była normalna alternatywa spoza osi PO-PiS. Sam bardzo chętnie bym na taką partie zagłosował. Jakby była.