Wpis z mikrobloga

#plaza #psiarze #psy #pieski #turystyka #wakacje #urlop #prawo #ratownictwo #jezioro #zapraszamdodyskusji

Wchodzenie z psem do wody na plaży

Sytuacja hipotetyczna, jest jezioro, plaża a tam zakaz psów. Ok, jest zakaz ale mimo tego sobie przychodzę z psem na smyczy wchodzę do jeziora w miejsce gdzie nikogo nie ma, łamiąc tym samym regulamin.

Nagle stara baba rzuca się do mnie z ryjem, że nie wolno to jej odpowiadam, że dziękuję za zwrócenie uwagi ale nie zaniecham tego procederu, niech woła ratownika albo kierownika ośrodka jak chce mnie wygonić, bo to nie ona jest od tego. Jak przyjedzie straż miejska czy policja i poprosi i wyjście to wtedy tak bym zrobił bo to są odpowiednie służby do egzekwowania tego.

Natomiast co jeśli jakiś nerwowy facet zacznie mnie szarpać i w konsekwencji mnie pobije? Czy winny wtedy jestem ja czy on? Nie jest to przecież żadne przestępstwo jak kradzież, gwałt, morderstwo czy wandalizm. To tylko naruszenie mało znaczącego przepisu bez robienia komukolwiek jakiejkolwiek krzywdy.
Podsumowując
Zdaje mi się że niektórzy z frustarcji chcą się poczuć bohaterami stąd tak chętnie kłócą się o pierdoły.

Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jezus_cameltoe - #plaza #psiarze #psy #pieski #turystyka #wakacje #urlop #prawo #rato...

źródło: pies_plaza

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe:

Natomiast co jeśli jakiś nerwowy facet zacznie mnie szarpać i w konsekwencji mnie pobije? Czy winny wtedy jestem ja czy on?

Serio takie pytanie? Tak, jesteś winny pobicia xD
  • Odpowiedz