Wpis z mikrobloga

Stare baby są niereformowalne XD

Mam przed domem ładny okrągły plac z jednym dorodnym drzewem. (pomnik przyrody).
Na placyku była wysoka trawa bo miasto teraz mądrze nie kosi, bo jest susza, a wysoka trawa trzyma wilgoć, a przy okazji i drzewo trzyma się lepiej.

No i wczoraj przyszły 2 stare baby kiedy akurat wracałem do domu i slysze jak proszą dwóch dzieciaków sąsiadów zeby za 50zl skosli te trawe bo jutro jest Boze Ciało i będzie ołtarz.
Ołtarz jest co roku wiec nic nowego ale zawsze był pod którymś z domów, a nie na placyku.

Słysząc ten wspaniały pomysł podszedłem i grzecznie mowie zeby tej trawy nie kosić, bo jest susza i za 3 tygodnie będą łyse brzydkie placki.
Stare baby spojrzały na mnie jakbym z kosmosu przyleciał XD
"ale jak to nie kosić?"
"jutro jest ważny dzien"
"u mnie pod blokiem skosili"
"przeciez ksiadz zahaczy o trawe i się wywróci z hostią xD"
"ale tak nie mozna"
"to tylko jeden raz"

Niestety przegrałem z tą góra argumentów i rano trawnik był już skoszony, a procesja zatrzymała się tam na całe 5 minut.

Żegnaj ładny placyku:(

#bozecialo #warszawa #zalesie #kosciol
  • 62
  • Odpowiedz
@jedmar: plac i drzewo jest dla ludzi - drzewu nic nie będzie, trawa odrośnie - zamiast marudzić jak nosacz może lepiej zająć się swoimi sprawami i dać żyć innym, niech sobie tam obchodzą jako wspólnota swoje święto, hmm?
  • Odpowiedz
@jedmar: no to w takim razie za 3 tygodnie czy za miesiąc zrób zdjęcie jeżeli pojawią się efekty twoich przewidywań idź do tych bab i je #!$%@? od góry do dołu za to że #!$%@?ły Ci piękną trawę pod drzewem na skwerku
  • Odpowiedz
@jedmar: to samo co twoi eurokołchoźniki z chjni europejskiej z co2 wyprawiają i ekologią, a Chiny mają to głęboko w dupie, ale co tam, bo katoliki... eh myślenie komucha.
  • Odpowiedz
Szczerze dałbyś chłopcom 100-kę za to, aby nie kosili i pilnowali, aby nikt inny nie skosił. Przelicytowałbyś babki, a tak chłopaczki pazerne na 15 piw na promce i poszło;)

@jedmar:
  • Odpowiedz