Wpis z mikrobloga

@Under4est: taa, trochę brzmi jak odwracanie kota ogonem. też mnie to wkurza, bo cały dzień czekałem żeby sobie trochę popykać, zalogowałem się i dosłownie po 5 minutach "jebło".
@SmugglerFan bo skoro za coś płacisz, to powinno działać. Chciałem pograć i mnie to wkur&&ło. Tak jak pisałem wyżej, w dniu premiery działało. W takim razie jak skategoryzowałeś grę jako „nie działającą” skoro serwery wyrzuciło dzisiaj wieczorem? Z kontekstu wnoszę, że uważasz się za mesjasza gamingu. Ale przewidywanie przyszłości to chyba już przesada mordo.
@vulcanitu ja nie miałem oczekiwań. Jak grałeś w D3 to pewnie też podejdzie. Gram z różową w coopie i jest spoko. Grafika Ok, kamera trochę bliżej w porównaniu z D3. Póki co bawiliśmy się zajebiście. Mam wrażenie, że hordy potworów są mniejsze niż w poprzednich częściach, za to silniejsze i walka trwa porównywalnie długo, ale to może być moja subiektywna opinia. W D3 grałem bardzo dawno, ale tak to pamiętam. No ale
bo skoro za coś płacisz, to powinno działać. Chciałem pograć i mnie to wkur&&ło.


@Under4est: nie dziala przez takich jak ty. za chwile kupisz kolejna gre na pałę i znowu bedzie placz ze ci sie nie podoba.

W takim razie jak skategoryzowałeś grę jako „nie działającą” skoro serwery wyrzuciło dzisiaj wieczorem? Z kontekstu wnoszę, że uważasz się za mesjasza gamingu. Ale przewidywanie przyszłości to chyba już przesada mordo.

nie trzeba przewidywac
@ahiPL: early stage. Bo przecież musi być połączenie serwerem przy grze solo. Niemożliwe jest zrobienie offline i online osobno. Nie można zrobić dwóch trybów offline, jeden prawdziwy, drugi pseudo-offline, gdzie nadal mozesz grac na offie, ale tylko z internetem, co jednocześnie daje ci szanse żeby grać tą postacią na multi. Przecież nie da się zrobić clouda na true offline jako anti-cheata. A mówimy o jednej z największych firm growych.

To jest
@Under4est: Bo szczerze tylko idiota kupuje grę na premiere (No przynajmniej w wersji podstawowej bo w przypadku wersji jakiejś exclusive to fajnie mieć jakieś ekskluzywne figurki bądź inne dodatki). Jak sobie pomyślę jak grałem w wiedźmina 3 w czasie premiery i te błędy które były i to jak wygląda teraz obecna gra to już głupi nie byłem i w tym momencie czekam jak wyjdzie cyberpunk goty. I wtedy ogram
@yannikto kupiłem Hogwart Legacy w dniu premiery i wszystko było spoko. D4 w dniu premiery też śmigało spoko. Po 1.5h D4 już działa. W zasadzie większość gier, które kupuje działają normalnie w dniu premiery(No cyberpunk się nie sorawdził). Może idiotą trzeba być, żeby zakładać że w dniu premiery nic nie będzie działać? Swoją drogą dla mnie totalny idiotyzm to dopłacanie 300 zł do kubka i torebki z logo z wersji exclusive, żeby
@vulcanitu:

gierka ma zasadniczo dwie grupy docelowe :

1) casuali ktorzy zechcą ją 'przejsc'
2) fanow seri ktorzy beda chcieli z niej wycisnac wszystko co sie da, wymaxowac postacie itp

dla pierwszych - niewarto bo gra jest imho zdecydowanie za droga jak na przejscie kampanii i paru pobocznych questow
dla drugich - niewarto, bo endgame jest bardzo biedny obecnie i w zasadzie jesli ktos kupil preordera to juz pare dni temu
że byli w miarę przygotowani i nie dali plamy. A że nagle coś się #!$%@?ło- tak niestety czasem bywa


@ahiPL: Nie czasem a zawsze, przy premierze każdej gry blizzarda od WoW'a, po starcrafty, wszystkie czesci diablo itd, nie pamiętam zeby choć jedna gra na premiere od nich nie miała problemów na starcie. Zawsze wina #!$%@? serwerów. Nikt nie wmówi mi ze czasem bywa, oni doskonale sobie zdają sprawę że problemy będą