Wpis z mikrobloga

Jaką płytę gazową do zabudowy 60 cm możecie polecić? Może ktoś z was używa i może polecić konkretny model? Chodzi o utrzymanie w czystości.
Chciałem kupić Bosch PPP6A6B90 ale patrząc po zdjęciach używanych na olx to moja kuchenka 12 letnia wygląda o niebo lepiej.

#pytanie #gotowanie #gotujzwykopem #agd #dom
  • 7
@Bartisss: Jesli chodzi CI o utrymanie czystosci to jaknajbardziej plaska. Jaknajmniej wypuklosci i zaglebien.
Ta co zapodals jest plaska. Nie jest wina kuchenki e ktos nie potrafi jej utrzymac :P

Ale i tak najepsza w ty temacie jest indukcja :) Total plasko :DD
  • 0
@gorzki99: Mieszkam w sterej kamienicy gdzie instalacja jest miedziana, jednofazowa i to bez uziemienia. Wiem że są takie indukcje na 230v ale jakoś ciężko mi się do nich przekonać :/
Mieszkam w sterej kamienicy gdzie instalacja jest miedziana, jednofazowa i to bez uziemienia. Wiem że są takie indukcje na 230v ale jakoś ciężko mi się do nich przekonać :/


@Bartisss: W takim ukladzie nie polecam pojscia w indukcje. Ale jak mieszkanie Twoje to polecam wymiane instalacji. Jak tylko wynajmujesz albo mieszkasz czasowo to nie warto. Ale jak na stale do dla swojego bezpieczenstwa i swojej wygody wymien.

No i jak wymienisz
@Bartisss: Mam tego Boscha o którym piszesz lub jakiś bliźniaczy model bo wygląda tak samo. Zasada jest prosta. nie myjesz tego żadnym mleczkiem i szorstką stroną gąbki bo porysujesz. To co widzisz na allegro to albo takie zniszczone, albo ubrudzone, przypalone i nie wyczyszczone. Ludzie to brudasy.
Przy palnikach ta nakładka (ten kwadrat wokół palnika) lekko matowieje, pewnie od temperatury i tłuszczu, u mnie widać to dobrze na najczęściej używanym palniku.
@Bartisss: Jeszcze napiszę, że te kwadraty wokół palnika to inny materiał niż cała płyta. Nie wygląda to jak szkło tylko jakaś ceramika i od nowości trochę się różniło.
No i gdybym miał się z butlą męczyć to bym gazu nie wybrał. Ale skoro jest instalacja to wybrałem to.