Wpis z mikrobloga

@open_or_die: Ja już gram w gry typu Spider Man, God Of War, czy ostatnio poraz kolejny GTA V. Na steamdeck jest chyba łątwiej zacząć grać, bo mimo wszystko konsola daje Ci możliwość gry w dowolnym miejscu i czasie
@open_or_die: Akurat jak gra się w jakieś, tak to nazwę, normickie gry typu Fifa albo Assassin's Creed, albo ktoś męczy jakieś tytuły ze swojej młodości które okropnie się zestarzały to można szybko się do nich zniechęcić. Dobrze rozeznać się w temacie i ograć jakieś starsze klasyki albo gry niezależnych twórców, które mają dzisiaj naprawdę wiele do zaoferowania w porównaniu do flagowych gier AAA które częściej są nastawione na wyssanie z graczy
@open_or_die: zmień gry, sam tak zrobiłem i bawię się dalej super. Już nie jesteś tą samą osobą co 15 lat temu, sprawdź inne gatunki a na pewno coś znajdziesz. Jak nie to odpocznij od tego medium, to jest seriale i książki - nudzi się.
Ja ostatnio takiego relaksu zażyłem grając w Elden Ring że #!$%@? monitor padem.


@open_or_die: No to jest sygnał od głowy, że może za bardzo pospinany jesteś na codzień i trzeba relaksu albo rozładować nadmiar stresu.
Ja też miałem stresowe momenty przy ogrywaniu, no ale bez jaj, to nie multi, żeby padem rzucać.