Wpis z mikrobloga

Zamiast przesunąć lampy, tak żeby nie stały na środku chodnika, wzięli je wygięli xD


@Misiakk: Ale to chodzilo o to ze swieca ludziom w okna czy ze stoja na srodku chodnika?

Jesli o to ze swieca w okna to rozwiazanie najprostsze i najszybsze. Lampa nie dziala na wifi i jak chcesz ja przeniesc to musisz rozorac caly chodnik. A ak problem szybko i tanio rozwiazali. Poza tym jak juz ktos wspominal
@gorzki99: Tam jest generalny remont, i tak zaprojektowali, że postawili je na środku chodnika 40cm od balkonów. Wiec mogli zaprojektować tak, żeby nie stały na środku nowo wyremontowanego chodnika i nie świeciły ludziom w okna. Ale że Bolska więc debil zaprojektował, debil zatwierdził i debil zbudował i się dziwią, że ludzie narzekają.
Ale że Bolska więc debil zaprojektował, debil zatwierdził i debil zbudował i się dziwią, że ludzie narzekają.


@Misiakk: o jedno wtracenie za duzo.

Debil zaprojektowal - pelna zgoda.
Debil przyklepal - pelna zgoda.

Ale czepianie sie mietka czy zenka co przyszli do roboty i majster im powiedzial "tu i tu postawcie lampy" to przegiecie.

Jesli tam i tak trwa remont to przestawic mozna. Ja to widzialem tak jakby chodnik juz byl
@Misiakk najlepiej sobie zza komputerka gadać debil zrobił to, debil tamto xD Mordo ja robiłem wykończenia, czasem remontując głupi pokój coś ci wymiar jakoś ucieknie, coś wyjdzie w praniu, dojdzie coś w trakcie roboty i już nie będzie można czegoś zmienić. a my tu mówimy o wielomilionowej inwestycji, dziesiątkach albo i setkach ludzi muszacych ze sobą współpracować żeby to stworzyć, niepoliczalnej ilości zależnych od siebie rzeczy, kilku latach pracy podczas której może
krucjan - @Misiakk najlepiej sobie zza komputerka gadać debil zrobił to, debil tamto ...

źródło: temp_file.png2878125584381585410

Pobierz
@NieBendePrasowac @krucjan Tam jest więcej zepsute. Centrum miasta. Były dwa pasy w każda stronę, tramwaje i miejsca parkingowe. Po remoncie jest jeden pas w każdą stronę i zero miejsc parkingowych,lampy na środku chodnika. Ale jest za to ścieżka rowerowa xD

Także debilie robili, debile zatwierdzili, debile projektowali.
Tam były niemieckie jeszcze chodniki z płyt. {rzeżyły lata. Patrząc jaką jakość ma np kostka na Jana Pawła i w innych "wyremontowanych" miejscach miasta, gdzie
Czyli jak debil w skrócie.


@Misiakk: I tak i nie. Widac malo masz doswiadzenia. Jest projekt. Ten projekt ktos musi wymyslic - i jak projekt "panstwowy" to ktos klepnac. MIetek ma wyjebongo (bo nie za to mu placa zeby sie przejmowal) czy latarnie postawi na srodku chodnika - nie jego rola.

Wiec serio nie win Mietka ze przyszedl do roboty i zrobil swoje.
@Misiakk następnym razem ty projektuj, na pewno o wszystkim pomyślisz nie to co ci debile

i nie udawaj teraz greka, sam przeczytaj ze zrozumieniem co pisałeś. najpierw wyśmiałeś to co jest teraz, że lampy wygięte, że na środku chodnika. jak zobaczyłem że wykopki nie podzielają twojego zdania to już zmieniłeś retorykę, że jednak mówisz o tym jak było wcześniej. od debili zwyzywałeś wszystkich, od urzędnika po zwykłego robotnika, teraz już nie winisz
Nie winię, ale już kierowników i wyżej tak.


@Misiakk: Kierownikow mietka? serio? A Ty masz pojecie jak to dziala?

Jedynego kogo mozesz (i powinienes) tutaj winic to projektant i ten co to klepnal. Cala reszszta po prostu przysza do pracy i robi swoje.