Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw czy to rzeczywiście przelewy czy pożyteczni głupcy tak jadą po #konfederacja
Partia, która nie ma szansy rządzić, raptem kilkanaście procent.
Mentzen jest analizowany bardziej niż kał w laboratorium aby znaleźć cokolwiek.
w między czasie wpisy o #pis ? Praktycznie nic, a to przecież ta partia będzie tworzyć waszą rzeczywistość. Memów prześmiewczych jednak brak. Z #tusk też praktycznie nic. Z #lewica , która jest kopalnią beki, praktycznie też nic.
Może to z mikrobloga zrobiło się zbiorowisko, forum, grupa antykonfederacji lub rzeczywiście te wpisy są sponsorowane. Przecież również to forma walki politycznej. TVP pluje na Tuska, na necie plują na Konferencję, a to wszystko z naszych pieniędzy.
Nie chce mi się wierzyć, że koleś, z partią, która nie dojdzie do władzy skupia na sobie, aż taką uwagę. Jeszcze, że jego wypowiedzi wzbudzają takie emocje, gdzie w polityce premier nacodzień kłamie w twarz obywateli i zupełnie nie ma tutaj o tym śladu.
Przypadek? Nie wiem, ale się domyślam ;)

Pozdro. #polityka
  • 177
  • Odpowiedz
  • 68
@Diabel_Wszechmogacy: Wykop, a przede wszystkim główna i w mniejszym stopniu mikroblog #!$%@? są wpisami antylewackimi, kontentu w którym przeczytać można było "tylko konfederacja", "jedynie konfederacja ma postulaty dla chłopów", "bekazalewactwa" było tonę. Trend się na chwilę odwrócił i już piszesz "przelewy czy pożyteczni głupcy"?
  • Odpowiedz
@Diabel_Wszechmogacy Jeśli rzeczywiście miałoby być tak jak piszesz to k0nfederussia jest ośmieszana przes pis, czyli przez waszego kolegę, z którym tak bardzo pragniecie koalicji po wyborach xD
W taki oto sposób jeszcze dobitniej pokazuje to jacy wy #!$%@? jesteście śmieszni i daremni xD
  • Odpowiedz
@Diabel_Wszechmogacy: Już dawno zauważyłem takie ruchy na stronie. Chwilę po przejęciu wykopu przez Orlen ustają ataki na PiS i zaczyna się atakowanie konfederatów. To jest naprawdę genialne. W tym momencie mamy do czynienia ze zrównywanie konfy z PiSem, żeby przed samymi wyborami obciążyć ich za nieudolne rządy PiSu. Konfa nawet nigdy nie współrządziła, a udało się ich obciążyć ładunkiem emocjonalnym w taki sposób, że są najbardziej znienawidzoną partią na wykopie. Komu
  • Odpowiedz
@Diabel_Wszechmogacy: Co tu dużo gadać, gorsze traktowanie mężczyzn nie jest dobrym programem politycznym. Pewnie dla dużej części po prostu przez te pierdoły został skreślony bo nic nie wnosi do polityki. A co ty sobie do tego odpiszesz to twoja sprawa.
  • Odpowiedz
@Diabel_Wszechmogacy Mój wpis nie jest niczym przesiąknięty.
Przesiąknięta złem jest k0nfederussia, która jedynie czego chce to czynić zlo dla drugiego człowieka, skazywać go na przeróżne porażki, bóle i cierpienia. Ponadto w k0nfederussi nie ma żadnego rozsądnego programu tylko chęć niszczenia życia innych, ich dzielności gospodarczych, życia prywatnego czy też wspomaganie moskwy.
Na dzień dzisiejszy k0nfederussia nie ma nawet pół normalnego posła czy też przedstawiciela, sami wariaci, populiści i zamordyści.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem skąd te emocje względem jednego typa ;)


@Diabel_Wszechmogacy: dlatego względem jednego, a nie wielu bo reszta partii się schowała i siedzi cichutko z nadzieją, że może Sławkowi się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz