Wpis z mikrobloga

  • 34
po lewej czy po prawej ma mieć mniej kg bo nie ogarniam...?


@wiesiu2 chyba ta po prawej ma mieć mniej, chociaż dla mnie ta po lewej wygląda chyba szczuplej.
  • Odpowiedz
  • 16
podobno dobrze dobrane okulary potrafią zrobić to samo z wielkim nosem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cl19 to akurat prawda, bez wielkich okularów przeciwsłonecznych nie wiem jak bym wyszła z domu.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: zwiększają, nie da się powiedzieć że nie bo po prawej wygląda to atrakcyjniej, bo robi ubraniem zagięcia w miejscach gdzie np. jest talia aby oszukać trochę percepcję. Faceci też często noszą zarosty na twarzy żeby lepiej wyglądać a to ta sama morda.
Ty jesteś różową która się wkręciła w blackpill, czy kontem faceta pod przebraniem?
  • Odpowiedz
@WielkiNos tak, ciuchy potrafią ukryć sporo mankamentów figury. Niezależnie od płci. Tutaj wyszło #!$%@?, bo w obu opcjach koszula poszerza ramiona i sylwetka zmienia się w prostokątną. Laska przez to wygląda na wielką. Dlatego śmiesznie wyszło. xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: potrafią, ale różnica między 100kg a 90kg to i tak dalej wieloryb. Ale już przy lekkiej nadwadze kilka kilogramów to przecież doskonale wiemy co robią dobre spodnie z wysokim stanem, rozpuszczone włosy, luźniejsza sukienka.

A szpilki to przecież całe ich zadanie polega na wyszczupleniu i wydłużeniu nóg i podkreśleniu tyłka.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: tzn. blackpill jest u mnie mocno ceniony, bo to nie to co ludzie ze sobą robią, tylko czyste informacje o brutalności przyrody i prymitywności w ludziach. Jedni są jej bliżej drudzy dalej, ale ogólnie przecież działa i dobrze wyjaśnia sporo zachowań?
  • Odpowiedz