Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Hej, macie jakies pomysły jak urozmaicic seks? Tylko bez zabawek bo rózowa nie chce(tzn jakies pingwinki/wibratory) ale jakies kajdanki chyba spoko. Szczerze to ja mam wywalone bo mi pasuje, ale rózowy narzeka ze to samo ciagle wiec cos szukam. W planach mam na dworze(jakas łąka), auto, z uzyciem kostek lodu gra wstepna, uzyc oliwki na ciało. Jakas akcja pod prysznicem. Jak macie stronki po ang lub pl z jakimis pomysłami to spoko, dawajcie cos swojego tez. Raczej słaby jestem z tego bo mi to wystarczy łóżko ale no może nie bede taki nudny w koncu. Nie chodzi o pozycje tylko o pomysł/miejsce/start. Byle bez romantycznych akcji ze róże na łózku itp xd Jakies triki tez mozecie podrzucic, niby juz od roku ciupciam i dochodzimy w tym samym momencie wiec mamy zgranie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ciagle to samo i jest narzekanie.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 58
@mirko_anonim @yannikto No właśnie to jest ciekawe, ze to Ty zostałeś obarczony „wina” skoro ona tylko narzeka a Ty masz znaleźć rozwiazanie. Słabe to imo i mało partnerskie, bo wchodzi Ci na ambicje, w pewien sposób uderza w Twoja pewność siebie i masz teraz wokół niej skakać, bo dała sygnał „nudzę się”. Jak to ona się nudzi a Tobie jest git to zeozumiale, ze mogła zakomunikować, ze chciałaby to jakoś urozmaicić, ale
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): Czego się spodziewałem, bez żadnych czarnych i cuckoldingu xD

@yannikto a to swoją drogą inny problem, ale szczerze już mam wyrąbane. Różowy to troche toxic i oczywiście ja jestem zawsze winny, ale juz mam to w dupe. Ja się starałem zawsze a potem słysze ze ona się starała to co ja bede xd Możecie mnie zjechać ale jestem tylko w tym zwiazku z przyzwyczajenia i zeby sobie