Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jolziom1 pierwszy sezon tam obejrzałem, ale w połowie 2 sezonu przesiadłem się na bflix.sx i myflixerz.to (na himovies za dużo teraz reklam i pop-upów). Ogólnie na wszystkich trzech wszystkie sezony są. Jedyne wady tego typu stron to lagi podczas oglądania i napisy które "spieszą się"
@Polonez_fan: Ok, dzięki. Dla mnie wszystkie te strony wyglądają tak podejrzanie , że boje się tam wchodzić xd Ale tyle lat co ja szukam tych nieszczęsnych ryzykantów , że już naprawdę chciałabym ich obejrzeć . Nigdy nie zrozumiem czemu nie puszczają ich w naszej telewizji
  • 0
@Jolziom1 w programie widziałem że jeszcze z miesiąc temu któryś późniejszy sezon był na tv6, ale o pierwszej w nocy. I tak najłatwiejszy sposób (legalny) w Polsce to viaplay, ale tam są tylko 4 lub 3 sezony (chyba od 40)
@Polonez_fan: Też to widziałam , ale niestety już pod koniec emisji . Mogli by wrócić do nadawania na czwórce , ale niestety. Na viaplay obejrzałam , nawet pisałam do nich czy mają w planach dawać następne , no ale opowiedz dostałam coś w stylu może damy , może nie damy.
  • 0
@Jolziom1 netflixa nie mam więc nwm czy tam jest. A paramount + niby ma tydzień okresu próbnego ale tam vpna trzeba. Na prime też chyba jest ale nie dla Europy.
Ja sam osobiście obejrzałem najpierw borneo i australię (2 pierwsze sezony), a teraz odrazu przeskoczyłem do Samoa (sezon 19). Potem albo wrócę do początków i sezon 3, albo sezon 17 Gabon który według niektórych jest tak zły i chaotyczny że aż ciekawy.