Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: mam ostatnio duże wrażenie, że poziom IQ w filmach od friza spadł drastycznie. Kiedyś oglądałem jego filmy jako taki przerywnik do sprzątania czy gotowania i dało się nawet wkręcić w jakiś odcinek. Te ostatnie ich filmy od kilku miesięcy to jest jakaś katorga, mam wrażenie ze ich targetem teraz jest grupa wiekowa 6-10 albo po prostu już jestem za stary na takie rzeczy
@QTINIO: Szacunek Księcia Jeżyc na profilowym, ale to tak na marginesie* Ja tutaj często jestem i to oglądam z uwagi na pracę zdalną jako przerywnik. Przynajmniej w moim odczuciu masz dobre wrażenie a oni przejęli trochę widownie od team x czego doskonałym dowodem jest chociażby ta trasa koncertowa ich i piosenki. Do tego sama treść stała się jakby bardzo z feminizowana kiedyś wysadzanie audi i strzelanie karłem z procy dziś przebieranie
@Cztero0404: branie do odcinka pedała nie chłopa, który krzywi się na jaka kolwiek próbę solidarności plemników. On powinien być z dziewczynami w grupie. Ogolnie Olek i Julita ciągłym narzekaniem ciągną wszystkich w dul. Jak robili obrzydliwe rzeczy to kartoni dzielnie w brudzie stała i robiła kontent a jak przyszła kolej julitki to o a złe się czuje i się umyśle, a jak ona się umyła to każdy skorzystał z okazji ze