Wpis z mikrobloga

#zwiazki
Co można kupić rózowej na 10 lecie ślubu?
Jak się za to zabrać?

Rocznica już za miesiac a ja nie mam pomysłu. Przecież termomixa jej nie kupię bo się wkurzy.

Najgorzej że wyjazd weekendowy nie bardzo wchodzi w grę bo moja matka ubzdurala sobie zrobić wtedy swoje urodziny, też okrągłe i zaprasza calą bliższa i dalszą rodzinę .

Chyba że wziąłbym na ten dzień urlop - przypadnie w srodku tygodnia
  • 117
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono
No faktycznie bo jak chcesz ją gdzieś zabrać w ramach prezentu na rocznicę to musisz akurat ją zabrać w ten konkretny dzień czy weekend że ci koliduje z imprezą matki xD
Chłopie, podpowiadam, taki prezent można zrobić tydzień wcześniej lub tydzień później.
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono: ja poza tym ze spedzilismy wtedy przemiły dzień razem to kupiłem jej kindla bo chciała od jakiegoś czasu. bardzo dobry zakup, od 3 lat praktycznie codziennie sobie czyta do poduszki
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono: Dobra, pobieżnie przejrzałam komentarze i chyba nikt tak wprost nie postawił sprawy.
Więc ja to zrobię.
To wy o tym nie gadacie?
Ja nie mam aż tylu rocznic ślubu za sobą, ale świętujemy rocznicę poznania, więc wtedy by wyszło, że prawie dobijam. I zawsze jakoś tak z miesiąc wcześniej rzucam: ej, Niebieski Pasku, co robimy z tą rocznicą, co byś myślał o czymś tam. A on mówi, że o fajne
  • Odpowiedz