Wpis z mikrobloga

  • 699
@igik1234: najbardziej w tym wkurza mnie, ze kazda z korpo i wiekszych firm oglasza sie jako diverse i inclusive, ze zapraszaja kazdego, babe, chlopa, chlopa co sie za babe przebral, gejow, lesbijki, konie i osly, ale w tym calym diversity i inclusion NIGDY nie ma miejsca na osoby ktore z roznych powodow, np autyzm, adhd, fobia spoleczna czy depresja nie moga sie odnalezc na standardowym stanowisku pracy, mimo ze wszystko co
  • Odpowiedz
@igik1234: przypominam sobie to #!$%@? jak kiedyś stacjonarnie musiałem pracować w open spacie. Fakt że inni dra ryja i nie mogę się skupić to problem z moim nastawieniem xddd
  • Odpowiedz
@good to pewnie dlatego, że jakby dali możliwość pracy w odosobnieniu, ewentualnie w wybranym przez siebie otoczeniu to nagle by się okazało że 80% ludzi z open space ma jakieś społeczne i chce mieć swój kąt xD
  • Odpowiedz
Open space powinien być prawnie zakazany.


@igik1234: smieszne jest to,ze w latach 80 wszyscy plakali, ze cubicles sa niehumanitarne xD. Ale wszyscy za nimi tesknimy.
  • Odpowiedz
osoby ktore z roznych powodow, np autyzm, adhd, fobia spoleczna czy depresja nie moga sie odnalezc na standardowym stanowisku pracy,


@good: zacznijmy od tego, że osoba z fobia społeczna czy depresja nie dostanie roboty w korpo, z powodu braku dynaminy
  • Odpowiedz