Wpis z mikrobloga

Te młode julki aka alternatywki to za grosz kultury nie mają. Byłem dzisiaj zatankować, mówię "dzień dobry", coś tam odburknęła. Mówię, że za paliwo chcę zapłacić - słyszę jakieś bliżej nieokreślone dźwięki (?) z jej strony. Akurat kartę wyciągnąłem, nawet kwoty na głos nie powiedziała, tylko podsuwa mi terminal. Wydrukowała paragon, wziąłem, mówię "dziękuję, do widzenia" - zero odpowiedzi, ani "do widzenia" ani "#!$%@?", od razu wróciła do telefoniku. W dodatku cały czas #!$%@?ła truskawki. Ciekawe jakby wyglądała obsługa klienta, gdyby zamiast babyface'a na framecelu stanął postawny czad z żuchwą jak kowadło. Nie wiem, ale się domyślam.

#p0lka #rozowepaski #przegryw
  • 28
gdyby zamiast babyface'a na framecelu stanął postawny czad z żuchwą jak kowadło. Nie wiem, ale się domyślam


@ToJestNiepojete: ale co w tym dziwnego? teraz ogarnąłeś, że ludzie lepiej odnoszą się do przystojnych i/lub dobrze zbudowanych facetów? xd chyba oczywiste - analogicznie jak ja miałbym wybór współpracy z kimś (np. chciałbym kupić jakąś usługę) i miałbym do wyboru dwóch chłopów, z takimi samymi umiejętnościami, doświadczeniem itd. tylko jeden by był z wyglądu
@jakismadrynickpolacinsku: Koleś przyszedł zapłacić za paliwo, a dziewczyna po prostu podała mu terminal do zapłaty xD pewnie burknęła pod nosem dzień dobry, ale wielki pan oczekuje żeby kasjerka kłaniała się przed nim i może na klęczkach jeszcze terminal podała xD I oczywiście dorabianie incelowskiej teorii, że to przez jego twarz xD sorry, ktoś kto dorabia sobie teorię, że Karyna na kasie jest niesympatyczna przez jego twarz, musi być mocno zakompleksiony i