Wpis z mikrobloga

@L3stko: Hołownia to przykład ewolucji człowieka w dobrym kierunku. Dalej jest przeciwnikiem aborcji, ale on nie będzie kazał twojej żonie rodzić dziecka, przez które będzie mogła umrzeć, bo lekarze będą się bali usunąć ciążę w obawie przed prokuratorem zero i ordo iuris. Tak samo nie będzie kazał rodzić twojej żonie dziecka z niepełnosprawnością wbrew jej woli.
@L3stko: Nie wiem, jakie są twoje prywatne poglądy na temat aborcji, ale dostęp do aborcji wolę powierzyć mu niż tobie, bo ty głosując na jedyną wolnościową partię, potencjalnie zmusisz moją/twoją/czyjąś żonę do rzeczy, które wypisałem powyżej. Hołownia zaś zobowiązał się do przywrócenia kompromisu, a później chciałby rozpisać referendum w tej sprawie, które skończy się albo utrzymaniem kompromisu, albo liberalizacją. Zdecydowanie wolę takich antyaborcjonistów od takich, których wspierasz.

P.S. Pewnie jakbyś poszukał
@L3stko: oczywiście, że wolę jemu. On nie będzie w tych wyborach głosował na konserwatywną prawicę, która podpisała się pod wnioskiem TK, który spowodował obecny status prawny

Hołownia > L3stko głosujący na Konfederację > politycy Konfederacji