Wpis z mikrobloga

na Podhalu kamperem poza Zakopanem można praktycznie wszędzie stanąć, Podhale w większości to obszar rolniczy (zwłaszcza powiat nowotarski), po sezonie rolniczym nikt się nie przypiehdoli jak ktoś wjedzie komuś kamperem na skoszone pole na 1 dzień a na następny dzień taktycznie zmieni miejscówkę xD


@NaczelnyWoody: O cie uj! Nastepna wyssana z palca głupota. Podhale to nie jest region rolniczy i jeśli nie liczyć owiec których już praktycznie nie ma, nigdy nim
@NaczelnyWoody: Mam bardzo dużą wiedzę a ty sobie wygoogluj skalne podhale bo widac do matury to średnio sie uczyłeś.
Górale z tych regionów ludzi nazywają kasiniakami. Kasinioki od Szaflar po Limanową. Masz zerowe pojęcie o Podhalu.
po sezonie rolniczym nikt się nie przypiehdoli jak ktoś wjedzie komuś kamperem na skoszone pole na 1 dzień


@NaczelnyWoody: i skąd na tym polu weźmie prąd do kampera aby gotować? No ok może mieć gazówkę od biedy, a toaletę opróżniać wprost na pole. Ale to już wersja hardcore ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NaczelnyWoody: Dokładnie wczoraj ci udowodniłam że są można tanio wynająć apartament lub zjeść obiad: https://wykop.pl/link/7147887/polacy-rezygnuja-z-dan-w-restauracjach-zwlaszcza-nad-baltykiem/komentarz/117477895/znowu-pseudo-dziennikarski-wysryw-na-podstawie-nie-wiem-czego-xd-chyba-tylko-dla-zadowolenia-jeszcze-mniej-ogarniajacych-ludzi-turysci-w-polsce-nie-ro
i skuliłeś ogonek, zamknąłeś ryj i uciekłeś XD XD XD

Dziś widzę lepsza forma. Cóż opieka psych. u nas kuleje xD