Wpis z mikrobloga

przecież tęczowym dzbanom chodzi tylko o to jak ktoś się czuje albo identyfikuje...


@BeatboxRocker: no tak, dokładnie tak było, wcale nie wymyśliłeś sobie tego w swojej głowie
to jest dosłownie oficjalne stanowisko każdej osoby LGBT na świecie

pisz więcej takich bzdur, do dzisiaj nie byłem przekonany, ale teraz na pewno zagłosuję na Lewicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie odpowiedziałeś, odpowiedziałaś, odpowiedziałoś na pytanie. (ʘʘ)


@BeatboxRocker: ty też nie, nie oczekuj uczciwości sam będąc tchórzem, to po pierwsze. Po drugie cieszę się, że skorzystałeś z takiej liczby wariacji czasownika "odpowiedzieć", bo to idealnie pokazuje jaką chorobą jest prawactwo - nikt ci tego nie narzucił, sam robisz z siebie debila dobrowolnie, znając moje zaimki, które są #!$%@? identyczne jak twoje xD prawactwo to dosłownie ten mem:
Pobierz
źródło: Bike-Fall
ty też nie, nie oczekuj uczciwości sam będąc tchórzem


@ananasowy: Nie zadałeś żadnego pytania... Tchórzem w czym? XD

nikt ci tego nie narzucił, sam robisz z siebie debila dobrowolnie, znając moje zaimki


@ananasowy: jesteś dzbanem więc zwracam się po waszemu XD

znając moje zaimki, które są #!$%@? identyczne jak twoje xD


@ananasowy: to nie ładnie według waszych standardów zakładać kto jakimi zaimkami się posługuje... XD
@BeatboxRocker: jprdl xD jedynym dzbanem w tym lokalu jesteś ty. Najpierw ty używasz zaimków, inni po tobie powtarzają dostosowując się do ciebie. Użyj czasami tego słynnego chłopskiego rozumu. Bo ty w zasadzie nie używasz myślenia tylko kierujesz się tym czy coś będzie "antylewackie" xD ciekawe czy podczas zamawiania jedzenia też się kierujesz tymi kryteriami. Nie wołaj mnie więcej, wrzucam cię na czarną listę. Szkoda czasu na dzbana.