Wpis z mikrobloga

@happy_shroom: 34 lata i kupiłem pierwsza deskę rok temu w wakacje. Co prawda kruzera i żadnych niewytłumaczalnych trikasow nie umiem, ale zajawka jest przednia. Do dziś regularnie wychodzę pojeździć po mieście albo nawet do żabki.

Każda forma ruchu jest warta inwestycji, niezależnie od wieku, to stan zdrowia nas ogranicza, a nie wiek.
@happy_shroom: Chłop 34 lata, kupił sobie wymarzony za dzieciaka oryginalny komplet koszykarski, buty i piłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz wchodzę na boisko szkolne jak boss i dzieciaki mówią mi "Dzień dobry Proszę Pana" (òóˇ) Jakieś 8 lat nie grałem w kosza i powrót to chyba najlepszy mój pomysł po 30tce ;)
PeterMountain - @happyshroom: Chłop 34 lata, kupił sobie wymarzony za dzieciaka orygi...

źródło: nba

Pobierz
@happy_shroom chłop 30+ here. Kupił sobie piłkę do koszykówki, bo po 15 latach sobie przypomniał jak to było fajnie sobie porzucać do kosza i teraz lata za piłką jak ten gówniarz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
następne w kolejce są rolki, żeby móc się uczyć jeździć razem z córką. Bedo ludzie we wsi gadać, oj bedo ( )
@fraciu: ja ostatnio pierwszy raz wsiadłem na deskę (29 lvl here, nie moja deska xD) i jak się chciałem pojechać to się wywróciłem i podparłem nadgarstkiem ;/ Więcej tego błędu nie popęlnie xD