Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
@anonanonimowy321: mozna ale jak patrza w moje cv i widza ze 90% czasu pracowalem jako "kierofca" to nawet nie odpowiadaja.. przeklety zawod sobie wybralem za gnoja ktorego nienawidze i nie chce dluzej tam robic

@baton967 niby czemu? Nie masz checi czy inne problemy? Ile masz zjazdow w miesiacu? Na bank idzie cos sciagac
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Zawsze warto byle były sensowne i to nie ważne czy masz 30 czy 50 lat. Przede wszystkim to trzeba sobie zadać pytanie czy dasz radę. Znam paru kierowców i to jeden może nadaje się do nauki czegokolwiek, reszta to żadni umysłowcy, jedyne zainteresowanie to piwko.
  • Odpowiedz
  • 0
@Qullion: niedawno skonczylem szkole policyjna i przez chwile pracowalem jako policjant, niestety psychicznie sie tam nie odnalazlem.. ale nauki bylo sporo i dawalem sobie rade.. wiec mysle ze moge podjac rekawice, choc wiem ze nie bedzie latwo. ALe tak jak mowie, nie chce juz pracowac "fizycznie" bo nie widze dalszego sensu tak pracujac.
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: to jest szansa, że dasz radę. Łączenie tego z pracą nie będzie łatwe, ale nie ma się co poddawać. Wybierz sobie jakieś sensowne studia. Ja pracuje fizycznie, więc nie wiem co potrzeba studiować by mieć fajną pracę w biurze. Dla mnie sens mają jedynie studia techniczne.
Jakbym miał pracować jako kierowca, kurier czy magazynier to bym nie wytrzymał tej monotonności.
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Ja zacząłem studia w wieku 30 lat. Wcześniej miałem już taki epizod, ale studiowałem kierunek który mnie nie interesował i nie skończyłem tych studiów. W wieku 30 lat podjąłem lepszą decyzję i poszedłem na inżynierię. Nigdy nie byłem wybitnie inteligentny, ale naprawdę w internecie jest wszelka potrzebna wiedza. Potrzebny jest tylko czas i samodyscypliny. Także mogę powiedzieć, że na prawdę warto studiować w tym wieku.
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp ja poszedłem na studia w wieku 25 lat, znajomi. że studiów coniektorzy mieli 30-35 i również dociagneli i z tego co wiem wcześniej mieli różne zawody a po studiach dostali się do pracy typowo biurowej więc da się
  • Odpowiedz