Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie #!$%@?ą ludzie oglądający jakichkolwiek guru inwestycyjnych. Pytam się ich po co oglądają skoro wiedzą że to idioci.

1. Odpisują że oni ich oglądają tylko dla beki.

2. Wtedy mówię że każdy #!$%@? że tylko ciśnie z nich bekę, bo wstydzi się przyznać (klasyka, identycznie jak wypopki z patostreamami że ich nie donejtują)

3. Odpowiada mi że przecież ich wyśmiewa i pokazuje jacy są głupi.

4. Odpowiadam że dzięki temu mają więcej wyświetleń, są lepiej pozycjonowanie i to dzięki wam te kanały działają.

5. Janusz broni wię nadal, mówiąc że on ich sam nie szuka, tylko na Twitterze ich posty wyświetlają, bo opłacają promowanie tweetów.

6. A ja mówię że mi się jakoś nie wyświetlają, nawet nie mam pojęcia że istnieją gdyby nie wasza beka i spamowanie nimi. Nie obserwuję ich, nie lajkuję, ani innej patoli związanej z ich kontentem z nimi związanego.

7. Janusz ewentualnie wciska kolejne coraz idiotyczniejsze wymówki... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tylko przez takich jak wy oni istnieją. Oglądacie ich bo wierzycie że znajdziecie jakiegoś który będzie dobrze doradzał (mimo że widzisz że na tym kanale wciskają jakieś ebooki i inne syfy, zamiast zarabiać na swych umiejętnościach traderskich). Dopiero jak widzicie że się mylą to włazicie na wypok
i podnieceni spamujecie screenem każdej nieudanej porady cieszyć się że to antywskazniki.

I tak do #!$%@?. Taaa, wszyscy dla beki, wszyscy kisną, tylko jakimś cudem ci scamersy ciągle zarabiają sprzedając komuś swe cudowne obietnice przepisu na bogactwo.

#inwestycje #couching #gielda #akcje #kryptowaluty #finanse #trading212 #trader21 #cezarygraf #kubamidel #bitcoin #gpw

Tagi #!$%@? od Janusza który ma bekę: https://wykop.pl/wpis/72014153/najbardziej-mnie-rozpieprza-zawsze-jeden-schemat-w
fiatlecidozera - Najbardziej mnie #!$%@?ą ludzie oglądający jakichkolwiek guru inwest...

źródło: 9f0

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Mazowia: ja #!$%@?, wyjaśniłem dokładnie co robią. Przecież cały wpis jest tylko o tym ()

Mam skopiować i przekleić to samo? Jezeli raz nie zalapales w ogóle sensu tego co pisze, to ewidentnie problem leży w twoifh ograniczeniach intelektualnych niestety nie potrafię ci tego wyjaśnić prościej.
  • Odpowiedz
@fiatlecidozera: bez sensu taka postawa, pytasz, wnikasz, po #!$%@? to robisz, zajmij się swoimi inwestycjami hehe
Oni co mają przegrać i się nauczyć to przegrają i się nauczą, a ty tracisz czas żeby pokazać jaki niby mądry jesteś
Tak było zawsze od tysięcy lat
  • Odpowiedz
@heniek_8: o żadnym z tych jebow bym nie wiedział, gdyby nie wypopki bo ciągle nimi tu spqmują. Tylko ta "beka" z tego że #!$%@? doradzają (jakby to było niesamowite odkrycie, widocznie dla was jest bo się podniecacie odkryciem że nie mają pojęcia o czym mówią) zapewnia im rozgłos.

I tak od lat codziennie tu wrzucają że jakiś zjeb po raz 300 znów się pomylił.

Tak naprawdę jesteście głupi od tych guru,
  • Odpowiedz
@dean_corso: bawi mnie jak ludzie nie mający nic wspólnego z medycyną próbują się stylizowac nań ;-)
Ostatnio dr bartek zaczał zmieniać zdanie o margarynach ( vide tłuszczach utwardzanych) i się zstanawiam czy doszedł przelew czy może doszedł pozew od producenta
  • Odpowiedz