Wpis z mikrobloga

  • 26
@onionhero tak. Dokładnie tak. To że boisz się psów to nie znaczy że są agresywne i że wszyscy muszą się dostosować do twoich zachcianek żebyś czuł się bezpiecznie
  • Odpowiedz
@Hrjk

@onionhero To że boisz się psów to nie znaczy że są agresywne i że wszyscy muszą się dostosować do twoich zachcianek żebyś czuł się bezpiecznie


To, że masz dziwne upodobania nie znaczy, że randomowy przechodzień ma przez Ciebie stracić swoje zdrowie lub psa. Wielki problem założyć kaganiec...
  • Odpowiedz
  • 0
@niebieskieniebo tylko jeśli każdy Polak będzie chodził w kaftanie bezpieczeństwa, bo prawdopodobieństwo że zostanę zabity przez Polaka jest 6x wyższe niż że zagryzie mnie pitbull
  • Odpowiedz
  • 4
@niebieskieniebo takie są dane - a i tak przyjąłem te, które są dla ludzi korzystniejsze xD

Ja spotykam trochę pitbulli, dobermanów, rottweilerów i różne mieszańce podczas spacerów i w większości to strasznie wesołe ciapy. Najgorsze są młode bo jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego jak duże i ciężkie są.
  • Odpowiedz
@onionhero @Hrjk ja też staram się być odpowiedzialny za swoje i moich bliskich zdrowie, dlatego na okazje kiedy by taki Pimpuś podbiegł do mnie bez kagańca noszę ze sobą nóż szpikulcowy, który wyjątkowo się nadaje do pacyfikowania takich bestii
  • Odpowiedz
@Cthulu23 No tak ale tu Pimpuś nikomu nie wadzi, leży sobie na trawie jest na smyczy i finish. Jak się sam do kiego nie przypieprzy to nikomu nic nie zrobi. Zupełnie jak ty z tym nożem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@onionhero No fajnie, żeby nie było, takie bydle o mały włos mi nie zagryzł Helmuta mojego, zrobiłeś co trzeba i zwróciłeś uwagę tym ludziom? Bo mądrości wykopków nic nie zmieniają, mozna se tak #!$%@?. Prosta kwestia, widzimy, reagujemy, czujemy dobrze obywatelsko, a dopiero później dajemy możliwość tęgim umysłom do wnikliwej analizy behawioralnej zwierząt itd (choć to i tak kontrowersyjna decyzja) xD
  • Odpowiedz
#!$%@?, takie osoby jak @Hrjk @Joncrow są sami w sobie niebezpieczni dla otoczenia, samo myślenie że te psy nie mają w sobie genu zabójcy to czysta ignorancja albo po prostu fanboye brzydkich tlustych umiesnionych pieskow zeby ywgladac „cool” podczas spaceru, pewnie też lubicie bmw, miniówy i rolexy na nadgarstku xd powiem wam tak, nie życze wam zeby waszym dzieciom czy komukolwiek z rodziny stała sie krzywda z powodu tego że „piesiuniulek” nie
  • Odpowiedz
@Amf3niak: +1. Są po prostu rasy które mają predyspozycję do agresji, no i teraz znajdźcie mi jeden powód dla którego normalny człowiek chciałby właśnie taką rasę, skoro jest setki zajebistych ras, które mają predyspozycje do bycia np. rodzinnymi psami. #!$%@?ć te wszystkie pitbulle i amstaffy - tylko patologia bierze takiego psa. Każdy normalny człek weźmie normalną, a nie #!$%@?ą rasę.
  • Odpowiedz
@Amf3niak: nikt przygłupie nie mówi, że nie mają genu zabójcy. Ty też masz gen zabójcy jak każdy człowiek i co teraz?
Każdy właściciel takiego psa powinien obowiązkowo zaliczyć szkołę treserską. Jak nie zaliczy to właściciel do uśpienia.
  • Odpowiedz