Wpis z mikrobloga

@onionhero: a idź #!$%@?. Kaganiec to pół biedy. Praktycznie codziennie jak idę z psem to widzę jakiegoś bydlaka biegającego luzem i nie słuchającego właściciela. Noszę ze sobą gaz, ale nie wiem czy to pomoże, jak taka świnia wpadnie w szał
@Chidder: no tydzien temu jakas babka siedziala sobie na Nowym Targu we Wroclawiu i zaatakowal ja nozownik. Zakazac nozy? Zakazac mezczyzn? Zakazac atak... a nie, to juz jest.

@BlackFunky mysle ze one mysla o Tobie podobnie i tez omijaja
@r333m4k444: pod względem możliwych szkód to może i rzeczywiście bo oderwać amstaffa pitbulla i tym podobne później to nie lada wyczyn, ale pod względem nieobliczalności owczarki są zdecydowanie wyżej.
Z takimi skur^%%*{*] ludzie chodzą na bulwary bez żadnego kagańca. Zero wyobraźni.


@onionhero: widać po wyposażeniu że właściciel się zna na psach i jest duża szansa że ten konkretny jest bezpieczny

natomiast trzeba się bać takich co mają kolczatkę, smycz automatyczną/jakąś cienką badziewiastą, bez szelek
To że boisz się psów to nie znaczy że są agresywne i że wszyscy muszą się dostosować do twoich zachcianek żebyś czuł się bezpiecznie


@Hrjk: skoro przez takie psy giną ludzie i inne psy to powinny jednak nosić kagańce

osoby postronne nie muszą się dopasowywać do twojej tchórzliwości tzn tego że boisz sie wlasnemu psu nakładać kaganiec bo cie ujeebie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Invisiblinio: Polacy sa wielokrotnie bardziej niebezpieczni. To co? Zalozysz kaftanik, bo ja sie Ciebie boje?

@jukel no przekonalem sie. Nie sa wcale, a wcale. Ich "agresja" to wymysl amerykanskich prawnikow, ktorzy sie specjalizuja w odszkodowaniach i skad pochodzi wiekszosc "statystyk" o ich agresywnosci. Sa zbiorcze, z dekady albo dalej, zeby szokowac, zawieraja straszne obrazki ze szczekajacym pitbullem i nie uwzgledniaja "mieszancow" ani nawet populacji danych psow (a tak w USA siega
Polacy sa wielokrotnie bardziej niebezpieczni. To co? Zalozysz kaftanik, bo ja sie Ciebie boje?


@Hrjk: istnienie jednego złego zjawiska nie usprawiedliwia innego.
Najpierw kagańce dla psów, potem coś z ludźmi - może większy monitoring, większe kary, chipy, broń do samoobrony
@Hrjk: Ale ja nie o ich agresywności tylko możliwościach. Życzę Ci kiedyś bezpośredniego kontaktu z agresywnym Amstaffem np, ciekawe czy dalej będziesz pisał, że Polak jest bardziej niebezpieczny.