Wpis z mikrobloga

#minecraft Hej Mirki! Młody z rodziny uwielbia Minecrafta i słyszałem, że chciałby mieć premium. Zbliżają się jego urodziny więc stwierdziłem, że kupiłbym mu to premium + może jakąś walutę czy coś, ale nie mogę ogarnąć co gdzie i jak xD widziałem, że są różne wersje Minecrafta i nie chcę kupić czegoś złego. Chłopak gra w Minecrafta na komputerze. Czy oprócz premium to mogę mu też gdzieś kupić jakiejś waluty co by grało mu się lepiej? Coś jak Pacc w Tibijce + GPki z allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdzie mogę to kupić? Nie musi to być najtańsze tylko ze sprawdzonego źródła i bez kombinowania z VPN.
  • 5
@Deprarept jeśli chodzi o waluty i tym podobne musisz zobaczyć czy gra wersje Java czy Bedrock. Większość graczy PC gra na wersji Java, a konsole maja bedrock. Na Java nie ma mikropłatności.
Minecraft tez nie ma czegoś takiego jak wersja zwykła i premium, jedynie te dwie Java i bedrock wiec chyba chodzi Ci o to że młody ma pirata, a ty mu chcesz kupić oryginalną.

Najlepiej zapytaj najpierw którą ma wersje bo
@Deprarept: w skrócie:

ten prawdziwy właściwy normalny klasyczny zwykły boży minecraft który istnieje od zawsze to java edition

bedrock to jakaś marna podróba która jest skokiem na hajs konsolowców i telefoniarzy, to zupelnie od nowa napisany minecraft i działa trochę inaczej niż klasyczny stary dobry minecraft java, jeżeli gra na pc to niech zostanie przy javie i niech się nie zbliża do bedrocka bo to herezje xd

nie kupuj mu żadnej