Wpis z mikrobloga

@Niebadzsmokiem wykop ma fajną strukturę przez co fajnie się go przegląda, ale, generalizując, użytkownicy to największe ścierwo w internecie, 4chan to niebo w porównaniu z wykopem, ma to przynajmniej jakiś kształt, jakąś dziwną zabawną całość, a przeglądając tu komentarze po tej strzelaninie nie mogłem uwierzyć jakie ścierwo i dno siedzi na wykopie
@Niebadzsmokiem Czy te przegrywy są teraz z tobą w pokoju? Przeglądam ten tag i w życiu bym się z niego nie dowiedział, że w ogóle jakąś afera jest.
Dzienikarze nakrecili w mediach jakąś aferę na podstawie plotek, w hui zwykłych mirków podchwyciło, a chłopaki z tagu na którym 90% postów o samotności i smutku są winni xD
Z resztą sam się nie dziwię, że ludzie są skłonni źle mówić o kobietach bo
@NieBendePrasowac: co do https://wykop.pl/ludzie/nienawidze-samochodow widzę, że to jakieś nowe konto, załozył 2 tygodnie temu ale tutaj jego wpis:

Jakaś banda trolli wypisała wysrywy że Julka zasługiwała na śmierć w tym na głównej i na Sadolu i kto jest winny? PRZEGRYWY, WSZYSTKIE CO DO JEDNEGO WYSTRZELAĆ XDDD


To ma być ten toksyczny wpis gdzie pochwala całą sytuacje?

W każdym razie póki co widzę więcej jadu i toksyczności od nie-przegrywów w stronę przegrywów
to wina przegrywów,


@guguszp: tego nie powiedziałem. Rozumiem, że to jest krzywdzące, kiedy zbiorczo wszystkich przegrywów wrzuca się do wora psychicznie chorych psychopatów z mentalnością mordercy, ale bądź co bądź jest tam duża reprezentacja takich osób.

Tego Nestera od dawna mam na czarnej, a bany za takie teksty są zasłużone.
@Niebadzsmokiem: >"zaraz se znajdzie nowego". No i co sie nie zgadza? Takie sa fakty chlopaki sobie chca byc bohaterkami jak w bajce po czym sie okazuje ze oponent to patus i wyciaga kose leci w pluco i nie ma chlopa a laska sobie chwile poplacze i rok pozniej juz sie z nowym wozi Trzeba zaczac edukowac facetow zeby szanowali swoje zycie a nie uczyc romantycznego bohaterstwa Tutaj akurat chlop nie zawinil
Ostatnio moja maniura coś tam napomknęła, ze ta cała Anastazja to sama sobie winna ze poszła z tymi bengalami i miałem takiego laga, ze kobieta to powinna bronić jej naiwności xD


@RudyZibi: ale dlaczego? teraz jak ktos odjaniepawli jakas glupote i zginie to juz nie mozna powiedziec, ze zrobil glupio bo sie nazywa to victim blaming :D Dzieki krytyce moze jakas julka nastepnym razem sie ogarnie i bedzie madrzejsza niz Anastazja
@suluf: Nie wiem czy to ma być sarkazm czy o co chodzi ale jak nie szanujesz swojego życia to nie mój problem tylko twój jeśli wolisz białorycerzyć byle pani była zadowolona nawet kosztem twojego życia
@suluf: Nie wiem czy to ma być sarkazm czy o co chodzi ale jak nie szanujesz swojego życia to nie mój problem tylko twój jeśli wolisz białorycerzyć byle pani była zadowolona nawet kosztem twojego życia

Odpowiedz


@DzikiWonsz221: No mówię przecież, jeżeli nie ze mną to z nikim! Tak jak ten bohater co zastrzelił cucka! Jeżeli mi się kiedyś coś stanie to jej się tez powinno! Na tym polega miłość!