Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 3
@Linnior88 Ale zawyczaj zazwyczaj świadczy o tym że nie #!$%@? jak świnia szczególnie w przypadku kobiet, co prawda przez upały mają tu trochę łatwiej, no ale to polek nie tłumaczy.
  • Odpowiedz
@Wodowy11: czemu was tak boli egzystencja grubych kobiet zamiast poprpstu je traktować jak powietrze i się skupić na szczupłych
Sama jestem gruba i trochę mnie martwi że zamiast jakiś koleś sobie trzepac do chudych jak pan Bog przylazal to obcina moja gruba dupe i pewnie chooj wie co tam myśli i czary na mnie rzuca
  • Odpowiedz
@Wodowy11: A ja mówię że daj grubym babom w spokoju być grubym i się patrz poprostu na chude to takie genialne i proste
Po drugie nie lubię facetów i ja się lepiej czuje jak jestem zaniedbana bo żaden oblechy się mnie nie czepiają
  • Odpowiedz
  • 2
@WielkiNos No fakt, ale ja przyleciałem żeby zobaczyć jak to jest zwiedzać w 45 stopniach a to była najtańsza opcja, to miasto dla Januszy z opaska żeby grzać dupę i wpier do oporu.
  • Odpowiedz
@Wodowy11 Turcja w wakacje mi się kojarzy z cieknącym strużkami po plecach potem mimo stania i nic nie robienia. Większy upał przeżyłam tylko w mieście niedaleko pustyni.
  • Odpowiedz
  • 1
@WyzwolonaPodrozniczka: No widzisz w tym sęk że większość Turków to chudzielce albo skinny faty jeszcze gorsza proporcją ciała niż Polaczki, albo jest takie wrażenie bo są mniejsi w barach w każdym razie znaczenie mniej widać dopakowanych Turków :)
  • Odpowiedz