Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak namówić swojego chłopaka żeby zaczął ćwiczyć na siłowni? Jest strasznie szczupły. Przy 185cm waży 73 i nic z tym nie robi. Smieje sie z tego i twierdzi że jest mu tak dobrze. Wcześniej mi to nie przeszkadzało bo byliśmy młodzi i myślałam że z wiekiem zmężnieje. Teraz mamy po 29 lat a on wygląda jak licealista. Nawet piwa nie kupi bez dowodu. Namawiałam go żeby chociaż zapuścił zarost to on mówi że ma zbyt rzadki i nie chce wyglądać jak menel. Wstydzę się chodzić z nim do znajomych na imprezy bo wyglądam przy nim jak starsza siostra.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
@mirko_anonim: z niewolnika nie ma robotnika, jak mu sie silka nie podoba to nie bedzie z niego koksa chociazby 5 lat chodzil. Ewentualnie znajdzcie sobie jakas zajawke sportowa razem, albo ty razem z nim na ta silke sie zapisz. Chociaz jezeli on sam takiej potrzeby nie ma to watpie zeby cos z tego bylo. Wgl po co dalej jestescie razem jak ci sie on fizycznie nie podoba? XD (pewnie bait ale
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @paczelok: jestem szczupła a i tak mam rękę grubszą od niego
@Inboxie: akceptuję i kocham. Na pewno go nie zostawię. Chciałabym tylko żeby trochę bardziej zadbał o siebie bo widzę po swoich znajomych i wiem że to da się bez problemu zmienić.
@Mathas: tyle właśnie ważę ile napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jestem sporo niższa a jednak czuję się
@mirko_anonim: to że się przy nim tak czujesz (będąc szczupłą i dość niską osobą) to może nie jest problem w nim?
Chłopak ma BMI w normie a Ty oczekujesz jakiegoś przypakowanego faceta z siłki, bo raczej "misio z brzuszkiem" też będzie ble xD
Rozumiem jakby miał nadwagę, troszczyłabyś się o jego zdrowie ale tutaj? Fanaberia.
Fajnie się musi czuć, kiedy ma świadomość że jego kobieta uważa że nie jest męski na
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): Najlepszy czas dla niego żeby zmienić na lepszy model czyli filigranowa licealistke zapatrzona w niego a nie 30 letnia torbę której nie pasuje genetyka
Chłop wygryw i w wieku 40 lat będzie się mógł umawiać spokojnie ze studenciarami, tylko szkoda żeby na taką ciebie życie zmarnował


·
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Przy tym wzroście te 80kg to taka norma i masz prawo tego oczekiwać. Co to w ogóle za wykopowe dwulicowe standardy. Facet ma prawo mieć oczekiwania wobec loszki i vice versa. Ja też bym nie pozwolił żeby moja kobieta się spasła a moja pewnie by nie chciała z jakimiś 70 kilogramowym leszczem się bujać bo to beka. Więcej waży mój szczupły 17 letni brat tego wzrostu.
Masz prawo
@mirko_anonim: A Ty to dobrze przemyślałaś? Wkręci się w siłownię i będziesz potem narzekać, że za dużo czasu tam spędza. Albo jeszcze jakąś Julkę pozna... ;) Lepiej go namów na wspólne ćwiczenia, pomóż mu opracować plan nabrania masy, przygotowywać posiłki. Pójdźcie na siłownię zewnętrzną, zacznijcie wspólnie ćwiczyć kalistenikę i dużo go chwal i nagradzaj za postępy, zamiast ciągle mu marudzić że jest niewystarczający.
@mirko_anonim:

jeśli nie lubi siłki, to może miej wpływ na jego dietę i inne sposoby aktywności? Może niech sobie badania zrobi pod kątem hormonów?
A z zarostem ma rację - nie ma nic gorszego niż typy z kiepskim zarostem, które sobie wymyśliły, że teraz noszą brodę. A co gorsza, jeśli taki zarost wygląda jak łoniaki na ryju. Broda jest nie dla każdego.