Wpis z mikrobloga

Jest to ostatecznie coś skierowanego dla frajerów i nie wiadomo kto to robi - czy faktycznie jest to świetne rozwiązanie i należy żałować jak się nie skorzystało?


@interpenetrate: kazda tego typu oferta - czyli masowa oraz skierowana pod wyborcow partii jest dobra opcja.
Jesli wystarczajaco duzo ludzi sie zalapie, to beda jezyczkiem uwagi i zadne rzady im zginac nie dadza
@DeoLawson: Uwaga, mamy tutaj naganiacza który zakłada że przez 10 lat kredytobiorcy nie podwinie się noga i mając BK2% nie #!$%@? go z nierucha, kasy i zostanie z długiem. Dla przypomnienia - w momencie sprzedaży przed końcem kredytowania trzeba zwrócić wszystko z dopłat. To jest wiązanie na siebie stryczka. Zakładając ze komuś się potknie noga po 5-8 latach przy okresie kredytowania na 15-30 lat to jest w kompletnej dupie.
@DeoLawson: Ale co nie znam zasad programu? Nie spłacasz w terminie to masz koniec dopłaty za ten miesiąc, chcesz sprzedać to masz oddać dopłaty za okres do czasu sprzedaży. Prosty punkt. Różnica mój drogi jest taka że ja pewnie w przeciwieństwie do Ciebie byłem w banku się o to spytać indywidualnego konsultanta a ty żyjesz tym co Ci wykopki i onet napiszą :)
@Liarek123: nie musisz oddawać zadnych dopłat jełopie, dopłaty w momencie sprzedaży zostają wstrzymane, sprzedajesz spłacasz resztę kredytu z kasy która dostaniesz za sprzedaz i jesteś czysty. Uzupełnij swoją wiedzę zanim coś napiszesz.