Wpis z mikrobloga

Obowiązkowy wynajem w Portugalii, czyli mokry sen Mickapl:

posiadacz pustostanu będzie mieć 90 dni. Jeśli poinformuje, że mieszkanie nie jest wynajmowane lub uchyli się od odpowiedzi, gmina wyznaczy termin rozpoczęcia tzw. wynajmu forsowanego i samodzielnie rozpocznie poszukiwanie lokatorów.


W skrócie, państwo znajdzie ci patologie do twojego mieszkanie. Bonus:


#nieruchomosci #bekazlewactwa
marcaj - Obowiązkowy wynajem w Portugalii, czyli mokry sen Mickapl:
posiadacz pustost...

źródło: comment_ASzlVjj3lUvtGwcQQ4WBpHfqZ9kkOrT6

Pobierz
  • 111
ciekawe gdzie wtedy podzieją się wszyscy ludzie tacy jak ja tj. jeszcze na drodze do własnego i zmuszeni do wynajmu


czekaj czyli
masz 0 mieszkań i masz gdzie mieszkać
ale
gdyby zakazać posiadania więcej niż 1 mieszkania to nie miałbyś gdzie mieszkać
dobrze rozumiem??

@salad_fingers:
@Chodtok: Brawo, zgadza się: mam 0 mieszkań i płacę gościowi który ma 2 mieszkania żeby móc mieszkać w jednym z nich. Coś ci jeszcze wytłumaczyć czy po prostu dałem się złapać na jakiegoś durnego baita?
@marcaj: no tak bo mieszkanie to to samo czy buty xD Jak sprywatyzują wodę i nie udostępniąto też tak bedziesz pieprzył? Albo zacznij bronić w wolnosci w ten sposob ze bedziesz biegał nago po ulicach i darł mordę w nocy. Bo czemu nie. Albo w ogole odpal porządny zestaw nagłośnieniowy. Ech a mowi sie ze z korwinizmu sie wyrasta
  • 0
@szybki_zuk: wytrzeźwiej i napisz. "Prywatyzacja" wody już była tu poruszana i analogia nie pasuje. Mieszkań można budować w opór, to nie jest żaden limitowany zasób xD chyba że tak samo limitowany jak luksusowe samochody - nie wszystkich na nie stać.
@marcaj: oczywiście, że pasuje. Sam wytrzeźwiej. Wcale #!$%@? nie jest limitowany, wcale ludzie, którzy "inwestują" w mieszkania nie powodują wzrostu cen, wcale nie powodują, że ktoś zamiast spłacać swój kredyt to płaci za czyiś zwiększając jego kapitał tylko za to, że tamten już na starcie ma większy kapitał xD A atrakcyjne obszary w miastach po prostu się magicznie powiększają jak deweloper chce tam coś wcisnąć. Ale tak, to zupełnie to co
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ludzie którzy kupują samochody też powodują wzrost cen. Ludzie co kupują truskawki powodują wzrost cen xD ja #!$%@?.


@marcaj: ja #!$%@? to dosłownie reakcja jak widzę, że z całego posta tyle do ciebie dotarło xD Porównujesz dobro luksusowe i produkowane na tasmie do mieszkań, ktore zajmuja ograniczony prawami fizyki teren i ktore sa niezbedne do przezycia.

to niech weźmie swój kredyt? Jakby nikt mu nie broni? Wtf???


@marcaj: Dobra widze,
  • 0
@szybki_zuk: bardzo mi jest wszystko jedno. Jeśli uważasz że

Wcale kredyty nie sa drozsze jak bogaci wykupuja nowe mieszkania


xD nie, nie są droższe.

mieszkań, ktore zajmuja ograniczony prawami fizyki teren


@szybki_zuk: spokojnie, terenu nie zabraknie. Problem leży gdzie indziej, ale żeby to odkryć musisz nauczyć się czytać i przeczytać co pisałem.